Samsung Galaxy Fit 3’ün adı doğrulandı, yakında geliyor

TL;DR Samsung Galaxy Fit 3’ün adı Bluetooth SIG listesinde doğrulandı. Liste aynı zamanda model numarasının SM-R390 olduğunu ve Bluetooth 5.3 desteğine sahip olacağını da doğruluyor. Bu cihazın yakında, muhtemelen Ocak ayında Galaxy S24 serisiyle birlikte piyasaya sürüleceğini göreceğiz. Samsung’un en son saf fitness takip cihazını piyasaya sürmesinden bu yana üç yıldan fazla zaman geçti. Artık […]

Samsung Galaxy Fit 3’ün adı doğrulandı, yakında geliyor

TL;DR

  • Samsung Galaxy Fit 3’ün adı Bluetooth SIG listesinde doğrulandı.
  • Liste aynı zamanda model numarasının SM-R390 olduğunu ve Bluetooth 5.3 desteğine sahip olacağını da doğruluyor.
  • Bu cihazın yakında, muhtemelen Ocak ayında Galaxy S24 serisiyle birlikte piyasaya sürüleceğini göreceğiz.

Samsung’un en son saf fitness takip cihazını piyasaya sürmesinden bu yana üç yıldan fazla zaman geçti. Artık yeni bir telefonun yolda olduğundan oldukça eminiz ve adı Samsung Galaxy Fit 3 olacak.

Sayesinde Bluetooth SIG veritabanındaki bir listeGalaxy Fit 3 isminin resmi kullanımını artık görmüş olduk. Yaklaşan takip cihazı hakkında model numarası (SM-R390) ve Bluetooth 5.3 desteğiyle geleceği gibi birkaç şeyi daha doğrulayabiliriz. Takip cihazının bu iki özelliği daha önce söylentilere konu olmuştu ancak artık bunları kesin olarak biliyoruz.

Samsung Galaxy Fit 3 Bluetooth SIG Listesi

Bluetooth SIG veritabanı esas olarak Bluetooth bağlantısıyla ilgili olduğundan (doğal olarak), listeden çıkarılacak pek bir şey yok. Ancak SIG listeleri neredeyse her zaman lansman sırasında ortaya çıkar. Bu nedenle Galaxy Fit 3’ün önümüzdeki birkaç hafta veya ay içinde piyasaya sürüleceğini varsaymak oldukça mantıklı.

Samsung Galaxy S24 lansmanına yalnızca bir aydan biraz daha uzun süre kaldığı göz önüne alındığında, bu yeni amiral gemisi telefonların yanında Samsung Galaxy Fit 3 lansmanını da görmemiz mümkün. Bununla birlikte, Samsung’un bu lansmanı yalnızca telefonlara ayırması ve Fit 3’ü etkinlikten önce veya sonra basit bir basın bülteniyle piyasaya sürmesi de mümkün. Bunu zaman gösterecek.

Bağlantıda görebileceğiniz bazı Galaxy Fit 3 render sızıntılarını zaten gördük. Renderler, cihazın Fit 2 ve orijinal Galaxy Fit’te gördüğümüzden çok daha büyük bir AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy Fit 3’ün adı doğrulandı, yakında geliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow