Samsung, Galaxy S23 FE’nin fiyatıyla oynuyor

Ryan Haines / Android Otoritesi Samsung Galaxy S23 FE TL;DR Samsung, Galaxy S23 FE’nin 600 dolardan satılacağını duyurdu. Samsung’un web sitesinde telefonun fiyatının 630 dolar olduğu belirtiliyor. En son FE telefonu Amazon’da hâlâ 600 dolar olarak listeleniyor gibi görünüyor. Bugün Samsung’un Galaxy S23 FE resmi olarak satışa çıkıyor. Samsung, en son Fan Edition telefonunun 600 […]

Samsung, Galaxy S23 FE’nin fiyatıyla oynuyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

Samsung Galaxy S23 FE

TL;DR

  • Samsung, Galaxy S23 FE’nin 600 dolardan satılacağını duyurdu.
  • Samsung’un web sitesinde telefonun fiyatının 630 dolar olduğu belirtiliyor.
  • En son FE telefonu Amazon’da hâlâ 600 dolar olarak listeleniyor gibi görünüyor.

Bugün Samsung’un Galaxy S23 FE resmi olarak satışa çıkıyor. Samsung, en son Fan Edition telefonunun 600 dolara satışa çıkacağını duyurdu ancak şirketin mağaza sayfası farklı bir hikaye anlatıyor.

Ayın başına doğru Samsung, kulaklıklar ve yeni tabletlerle birlikte S23 FE’yi piyasaya sürdü. Telefon, temel model S23’ten daha düşük özelliklere sahip ancak aynı zamanda 600 dolar olduğu söylenen daha düşük bir fiyatla da geliyor.

Eğer Samsung’a giderseniz mağaza sayfası, S23 FE’nin 128 GB’lık model için 630 dolardan başlayan fiyatlarla listelendiğini fark edeceksiniz. İlk kez fark edilen Dijital TrendlerGörünüşe göre Samsung son dakikada telefonun fiyatını 30 dolar artırmış olabilir. Bu, S23 FE’nin yakın zamanda piyasaya sürülen Google Pixel 8’den yalnızca 70 dolar daha ucuz olmasını sağlayacak. teknoloji devi daha önce 256 GB’lık modelin fiyatını açıklamamıştı ancak 690 dolar olarak listelenmişti.

İşleri daha da kafa karıştırıcı hale getirmek için, fiyatın diğer sitelerde değişmemesi. Akıllı telefon hala 600 dolara satılıyor Amazon.

Bu konuya biraz açıklık getirmek için, Android Otoritesi Bir açıklama için Samsung’a ulaştı. Şirketin bir sözcüsüne göre, “Telefon operatör versiyonu için hala 599,99’dan başlıyor. Sadece 629,99’dan başlayan kilidi açıldı.” Ancak tuhaf olan şey, Amazon’daki kilidi açılmış sürümün hala belirtilen orijinal fiyatla işaretlenmesidir.

Daha fazla bilgi geldikçe sizi güncel tutacağız.

Samsung, Galaxy S23 FE’nin fiyatıyla oynuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow