Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Sürümü burada

TL;DR Samsung Galaxy S23 BMW M Edition duyuruldu. Galaxy S23 telefonun kendisi tamamen normal, ancak bir sürü BMW ürünü ile birlikte geliyor. Set için 1.727.000 KRW (~1.370$) ödeyeceksiniz, ancak sadece 1.000 adetle sınırlı. Samsung, büyük telefon sürümleri için her zaman markalarla ortaklık kurar. Star Wars telefonları ve hatta BTS telefonları oldu (BTS, K-pop süperstarlarıdır). Samsung’un […]

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Sürümü burada

TL;DR

  • Samsung Galaxy S23 BMW M Edition duyuruldu.
  • Galaxy S23 telefonun kendisi tamamen normal, ancak bir sürü BMW ürünü ile birlikte geliyor.
  • Set için 1.727.000 KRW (~1.370$) ödeyeceksiniz, ancak sadece 1.000 adetle sınırlı.

Samsung, büyük telefon sürümleri için her zaman markalarla ortaklık kurar. Star Wars telefonları ve hatta BTS telefonları oldu (BTS, K-pop süperstarlarıdır). Samsung’un en yeni ortaklığı, Alman otomobil üreticisi BMW ile Galaxy S23 serisi için özel bir sürüm paketi oluşturuyor. BMW blogu).

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition, telefon ve tonlarca BMW donanımıyla dev bir pakettir. Hepsi bir BMW M’nin önü gibi şekillendirilmiş bir kutu içinde gelir. Tüm ganimetleri yukarıdaki resimde veya aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

İlginç bir şekilde, telefonun kendisi sadece normal bir Galaxy S23 Ultra. Benzersiz bir renk yolu veya özellik yoktur. Görünüşe göre BMW temasına uyan benzersiz bir Android duvar kağıdına sahip, ancak bunun dışında bu, başka herhangi bir satıcıdan alabileceğiniz telefonun aynısı.

Bu, bunu telefon yerine tüm BMW eşyaları için aldığınız anlamına gelir. Paketteki Samsung Galaxy S23 Ultra, normalde 1.720.400 KRW’ye (~1.365 $) mal olan 512 GB’lık bir sürümdür. Bu paketin maliyeti 1.727.000 KRW’dir (~1.370$), yani bir ton BMW biblosu için yalnızca 5$’a eşdeğer harcıyorsunuz. Bu fena değil ama telefonda benzersiz bir şey olmaması hayal kırıklığı yaratıyor.

Yine de bunlardan birini almak için iyi şanslar. Yalnızca 1.000 adet mevcut, bu da bunları muhtemelen sıcak bir koleksiyoncu ürünü yapacak. Yakında eBay’de birisinin ödediğinden çok daha fazla paraya bulursanız şaşırmayın.

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Sürümü burada

Teknory