Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları: En gelişmiş telefonda en iyi teklifler

GÜNCELLEME: 1 Şubat 2023, 15:50 EST Bu hikaye en son ön sipariş teklifleriyle güncellendi. Samsung, dikkatli alıcılara Ocak ayında yeni amiral gemisi akıllı telefonlarında satın almalarına yönelik 50 ABD doları kredi sağlayan bir rezervasyon teklifiyle tasarruf etmeleri için erken bir şans verdi. Ancak premium Galaxy S23 Ultra’yı istediğinize şimdi karar verdiyseniz (Çarşamba günkü Galaxy Unpacked […]

Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları: En gelişmiş telefonda en iyi teklifler

GÜNCELLEME: 1 Şubat 2023, 15:50 EST Bu hikaye en son ön sipariş teklifleriyle güncellendi.

Samsung, dikkatli alıcılara Ocak ayında yeni amiral gemisi akıllı telefonlarında satın almalarına yönelik 50 ABD doları kredi sağlayan bir rezervasyon teklifiyle tasarruf etmeleri için erken bir şans verdi. Ancak premium Galaxy S23 Ultra’yı istediğinize şimdi karar verdiyseniz (Çarşamba günkü Galaxy Unpacked etkinliğinde ortaya çıktığı gibi), endişelenmeyin: İyi bir ön sipariş anlaşması için çok uğraşmanıza gerek yok.

17 Şubat Cuma günü resmi lansmanı öncesinde büyük satıcılardan ve operatörlerden Galaxy S23 Ultra ön siparişlerinde sunulan en iyi tekliflerin bir listesini burada bulabilirsiniz.

Amazon’da Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları

Kilitlenmemiş bir S23 Ultra ister misiniz? Amazon’dan geç(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) ücretsiz bir depolama yükseltmesi ve gelecekteki herhangi bir siparişte harcayabileceğiniz 100 ABD doları değerinde bir hediye kartı kazanmak için.

AT&T’de Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları

AT&T(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) müşteriler, aynı depolama yükseltmesi ve uygun bir taksit planı, sınırsız kablosuz hizmet planı ve daha eski bir Galaxy telefon takası ile 1.000 $’a kadar hesaplanmış fatura kredisi için uygundur.

Best Buy’da Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları

En iyi satın alım(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’un kilitlenmemiş S23 Ultras ön sipariş anlaşmasını ücretsiz bir depolama artışı ve 100 $’lık bir hediye kartı teklifiyle eşleştiriyor. Daha çok alışveriş yaptığınız yere gidin.

Samsung’ta Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları

SAMSUNG(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) kendisi, kilidi açılmış bir S23 Ultra’yı seçtiğinizde ücretsiz bir depolama yükseltmesi ve 500$’a kadar kredi (nitelikli bir takasa bağlı olarak) sunuyor. Ayrıca, yeni telefonunuzla paketlediğinizde bir Galaxy Watch5 Pro ve bir çift Galaxy Buds2 Pro’da %30 tasarruf edeceksiniz.

T-Mobile’da Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları

T-Mobile, müşterilere S23 Ultra’da tasarruf etmeleri için birkaç yol sunuyor:

  • Magenta MAX planında uygun bir cihazla ticaret yaptığınızda 1.000$’a varan indirim kazanın(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır)

  • Bir Magenta MAX planına yeni bir satır eklediğinizde 800$’a varan indirim kazanın

  • Uygun bir fiyat planında uygun bir cihazda işlem yaptığınızda 500 ABD dolarına varan indirim kazanın

  • Nitelikli bir fiyat planına yeni bir satır eklediğinizde 400$’a varan indirim kazanın

Hangisini seçerseniz seçin, çok güzel bir ücretsiz depolama yükseltmesi alacaksınız.

Verizon’da Samsung Galaxy S23 Ultra ön sipariş fırsatları

Verizon(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) nitelikli 5G Unlimited planlarında belirli takaslarla S23 Ultra’dan 800$ indirim alıyor ve ücretsiz bir Galaxy Watch5 hediye ediyor ve yeni hatlar ve hizmet planları ile ücretsiz bir Galaxy Tab S7 FE 5G. Başka bir operatörden Verizon’a geçiş yapan herkes, tüm bunlara ek olarak 200 ABD doları tutarında ücretsiz bir eGift kartı alır.

Hazır gelmişken yeni S23 Ultra’nız için yeni aksesuarlar almak isterseniz, belirli kılıflarda ve ekran koruyucularda %20 tasarruf edebilirsiniz(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) ve belirli şarj cihazlarında %25(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için (veya stoklar tükenene kadar) Verizon’da. Çıldırmak.

Teknory