Samsung Galaxy Tab S8 aylardır en iyi fiyatına ulaştı

Eric Zeman / Android Otoritesi Yeni cihazların yakında piyasaya sürülmesi, genellikle şu anda en iyi Samsung teknolojisinde olan gibi görünen mevcut neslin tasfiyesine yol açıyor. Galaxy Unpacked yaklaşıyor ve yakın zamanda Galaxy Z Fold 4 ve Buds 2’de, halefleri tanıtılmadan önce fiyat düşüşleri gördük. Aynı şey bugün Samsung Galaxy Tab S8 için de geçerli ve […]

Samsung Galaxy Tab S8 aylardır en iyi fiyatına ulaştı

Eric Zeman / Android Otoritesi

Yeni cihazların yakında piyasaya sürülmesi, genellikle şu anda en iyi Samsung teknolojisinde olan gibi görünen mevcut neslin tasfiyesine yol açıyor. Galaxy Unpacked yaklaşıyor ve yakın zamanda Galaxy Z Fold 4 ve Buds 2’de, halefleri tanıtılmadan önce fiyat düşüşleri gördük. Aynı şey bugün Samsung Galaxy Tab S8 için de geçerli ve üst düzey Samsung tablet yılın en iyi fiyatına geri dönüyor.

Samsung Galaxy Tab S8 549,99 $ (150 $ indirim)

Android tablet, Mart ayında tek bir günden beri gördüğümüz en iyi fiyat olan 549,99 $’a ulaştı ve Aralık satışlarından tüm zamanların en düşük fiyatından 20 $ indirim aldı. Muhteşem teklif yalnızca tabletin Grafit renk grubuna yöneliktir, ancak Galaxy Tab S9’un Temmuz ayında piyasaya sürülmesi neredeyse kesin olduğundan, bu, hala mükemmel olan bir cihazı indirimli bir fiyata almak için bir şanstır.

Samsung Galaxy Sekme S8Samsung Galaxy Sekme S8

Samsung Galaxy Sekme S8

Samsung Galaxy ekosistemindeki hemen hemen herkes için mükemmel bir tablet.

Samsung Galaxy Tab S8 tasarım, performans ve esnekliğin güzel bir karışımıdır. Bu, mükemmel bir geniş ekrana, S Pen’e ve pek çok ekstraya sahip güçlü bir listedir.

Samsung Galaxy Tab S8, çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için güç ve çok yönlülüğü bir araya getiriyor. Büyük ve canlı 11,0 inç AMOLED ekran, sorunsuz kaydırma ve oyun oynama için 120 Hz yenileme hızına sahiptir ve Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti, en zorlu görevlerin bile üstesinden gelebilecek güçlü performans sunar. Bu modelde 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile yedeklenir. Arka kamera sisteminde 13MP ana sensör ve 6MP ultra geniş sensör bulunurken, 12MP ön kamera görüntülü aramalar ve özçekimler için mükemmeldir. Ve tabii ki tablet ayrıca bir S Pen ile birlikte geliyor.

Bu Galaxy Tab S8 anlaşması her an sona erebilir. Daha fazlasını öğrenmek için yukarıdaki widget’a basın.

Samsung Galaxy Tab S8 aylardır en iyi fiyatına ulaştı

Teknory