Samsung Galaxy Unpacked: Yeni bir Samsung cihazı rezerve ettiğinizde 100$’a kadar kredi kazanın

Ücretsiz Samsung kredisi: Rezerve ederseniz, bir Samsung ön siparişi için 50 ABD doları kredi alacaksınız(yeni bir sekmede açılır) Samsung’un Galaxy Unpacked sergisinin düzenlendiği gün olan 1 Şubat’a kadar yakında çıkacak olan Samsung Galaxy akıllı telefon veya Galaxy Book. Her iki cihazı da rezerve etmek size 100 ABD doları kazandırır. Samsung, yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinden önce […]

Samsung Galaxy Unpacked: Yeni bir Samsung cihazı rezerve ettiğinizde 100$’a kadar kredi kazanın

Ücretsiz Samsung kredisi: Rezerve ederseniz, bir Samsung ön siparişi için 50 ABD doları kredi alacaksınız(yeni bir sekmede açılır) Samsung’un Galaxy Unpacked sergisinin düzenlendiği gün olan 1 Şubat’a kadar yakında çıkacak olan Samsung Galaxy akıllı telefon veya Galaxy Book. Her iki cihazı da rezerve etmek size 100 ABD doları kazandırır.


Samsung, yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinden önce bir şans denemeye hazır olduğunuzu umuyor.

1 Şubat’a kadar (Samsung’un yeni ürünlerini tanıtacağı yılda iki kez düzenlenen vitrin günü), Samsung, henüz duyurulmamış Galaxy akıllı telefonunu veya Galaxy Book’u ayırdığınız için size ücretsiz 50 ABD doları kredi verecek. -emir. Her iki cihazı da kilitleyin ve 100 $ kazanın.

Söz konusu cihazların özelliklerini henüz tam olarak bilmiyoruz, ancak akıllı telefonun Galaxy S23 olacağına dair oldukça iyi bir önseziye sahibiz (belki geçen yılki Galaxy S22 Ultra gibi ekran kalemi desteğiyle). Promosyon malzemeleri, “ay ışığı için yapılmış” üç lensli yeni bir kameraya işaret ediyor, bu nedenle yeni bir gece veya düşük ışık modu büyük olasılıkla.

AYRICA BAKINIZ:

Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği 1 Şubat’ta yapılacak

Küçük bir not: Herkes teklif için uygundur; sadece adınızı, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi öksürmeniz gerekiyor. Ayrıca, önceden rezerve ederseniz teknik olarak Galaxy akıllı telefonu ve/veya Kitabı satın almak zorunda değilsiniz. niyet Satın alma işleminizi gerçekleştirmemeye karar verirseniz, 50$ veya 100$’lık kredinizi kaybedersiniz. Bu krediler yalnızca bu ön siparişlerin bir parçası olarak kullanılabilir ve samsung.com veya Shop Samsung uygulamasında başka herhangi bir şey için kullanılamaz.

Tam olarak ne aldığınızı öğrenmek için Galaxy Unpacked etkinliğine katılın — Samsung’un web sitesinde canlı olarak yayınlanacak ve Youtube kanalı 1 Şubat Çarşamba günü 13:00 ET’den itibaren.

Teknory