Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımı görsellerle ima edildi

TL;DR Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımı, bazı yeni yüksek kaliteli CAD tabanlı görüntülerde gösteriliyor. Telefonun muazzam bir kapak ekranı ve köşeli kenarları var gibi görünüyor. Bu yılki diğer yükseltmeler büyük olasılıkla dahili olacaktır. Bu hafta sonunun başlarında, güvenilir sızıntı yapan Steve Hemmerstoffer’ın izniyle Galaxy Z Fold 5 için sızdırılmış görseller gördük. Şimdi, aynı kaynak […]

Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımı görsellerle ima edildi

TL;DR

  • Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımı, bazı yeni yüksek kaliteli CAD tabanlı görüntülerde gösteriliyor.
  • Telefonun muazzam bir kapak ekranı ve köşeli kenarları var gibi görünüyor.
  • Bu yılki diğer yükseltmeler büyük olasılıkla dahili olacaktır.

Bu hafta sonunun başlarında, güvenilir sızıntı yapan Steve Hemmerstoffer’ın izniyle Galaxy Z Fold 5 için sızdırılmış görseller gördük. Şimdi, aynı kaynak kardeş telefonu sızdırıyor.

Bugün, Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımına ilk kez göz atıyoruz. Medya Fıstığı). Söylentiler arasında yeniden tasarımın ipuçlarını görmemize rağmen, bunlar bulduğumuz ilk yüksek kaliteli ve güvenilir çizimler.

Bu yıl geleceğini düşündüğümüz en dikkate değer yükseltme, tamamen yenilenmiş bir kapak ekranı. Artık dış ekran, telefonun arka yüzünün yaklaşık %50’sini kaplıyor. Bu, kullanıcılara telefonu açmadan özelliklere ve kontrollere daha iyi erişim sağlamalıdır.

Galaxy Z Flip 5’in kenarlarının da görsellerde kare şeklinde olması, bu yeni cihazın Galaxy S23 serisiyle uyumlu olması için yeniden tasarlandığını gösteriyor.

Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımı: Sızan görseller

Kapak ekranının ve köşeli kenarların dışında, Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımı, önceki yıllarda gördüğümüzle büyük ölçüde aynı görünüyor. Arkada hala bir çift lensli kamera sistemi, iç ekranda selfie kamerası için bir ekran oyuğu, USB-C bağlantı noktasının yanında alttan çalışan bir hoparlör vb. ortalıkta dolaşıyor

Dikkate değer yükseltmelerin geri kalanı telefonun içinde olmalıdır. Bir Snapdragon 8 Gen 2 işlemci bekliyoruz, muhtemelen Galaxy S23 serisindeki aynı “Galaxy” modeli. Kameralar da bazı güncellemeler alıyor olabilir, ancak bu konuda çok sağlam söylentiler yok. Umarım, daha büyük/daha uzun ömürlü bir pil ve daha hızlı şarj da görürüz.

Samsung muhtemelen bu yeni katlanabilir telefonu Temmuz/Ağustos aylarında piyasaya sürecek. Yakın tarihli bir söylenti, Temmuz ayı sonunda piyasaya sürüleceğini öne sürüyor, ancak bunu henüz kesin olarak söyleyemeyiz. Bizi izlemeye devam edin!

Samsung Galaxy Z Flip 5 tasarımı görsellerle ima edildi

Teknory