Samsung nihayet eski katlanabilir Galaxy telefonlarına One UI 6 veriyor

Robert Triggs / Android Yetkilisi Galaxy Z Fold 4 (L) ve Galaxy Z Flip 4 (R) karşılaştırması TL;DR Samsung, One UI 6’yı eski katlanabilir cihazlarına sunmaya başlıyor. Güncelleme Galaxy Z Fold 3/4 ve Z Flip 3/4’e geliyor. Güncelleme ABD’deki sahiplerin kullanımına sunuldu. Samsung’un One UI 6’nın kararlı sürümünü uygun cihazlarına sunmaya başlamasından bu yana neredeyse […]

Samsung nihayet eski katlanabilir Galaxy telefonlarına One UI 6 veriyor

Robert Triggs / Android Yetkilisi

Galaxy Z Fold 4 (L) ve Galaxy Z Flip 4 (R) karşılaştırması

TL;DR

  • Samsung, One UI 6’yı eski katlanabilir cihazlarına sunmaya başlıyor.
  • Güncelleme Galaxy Z Fold 3/4 ve Z Flip 3/4’e geliyor.
  • Güncelleme ABD’deki sahiplerin kullanımına sunuldu.

Samsung’un One UI 6’nın kararlı sürümünü uygun cihazlarına sunmaya başlamasından bu yana neredeyse iki ay geçti. O zamandan bu yana güncelleme listedeki cihazların çoğuna ulaştı ancak daha gidilecek çok şey var. Şirket şimdi Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 için One UI 6’yı piyasaya sürerek listenin katlanabilir bölümünü tamamlıyor.

Samsung’un eski katlanabilir telefonlarının ABD’li sahipleri, cihazlarını bugün One UI 6’ya güncellemeye başlayabilir. Hafta sonu One UI 6, Verizon, T-Mobile ve MetroPCS’de kullanıma sunuldu ve güncelleme kısa süre sonra kilidi açılmış birimlere de gelecek.

Galaxy Z Fold 4’ün F936USQU3EWL1 sürümüyle gelmesi beklenirken Galaxy Z Flip 4’ün F721USQU3EWL1 sürümüyle geleceği söyleniyor. Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 için sırasıyla F926USQU4HWL1 ve F711USQU5HWL1 versiyonlarını bekleyebilirsiniz.

Bu büyük bir ürün yazılımı yükseltmesidir, bu nedenle indirilip kurulacak küçük bir yama olmasını beklemeyin. Bu nedenle güncellemeyi Wi-Fi üzerinden yapmanız önerilir.

İşlemi başlatmak için tek yapmanız gereken Ayarlar’a gidip Yazılım güncellemesine gitmek. Mevcutsa, İndir ve yükle seçeneğine dokunabilmeniz gerekir.

Samsung nihayet eski katlanabilir Galaxy telefonlarına One UI 6 veriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow