Samsung, One UI 5’in piyasaya çıkışını önümüzdeki 4 gün içinde tamamlama sözü verdi

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Samsung, One UI 5 lansmanının yıl sonuna kadar tamamlanacağını açıkladı. Şirket, bunun şimdiye kadarki en hızlı One UI lansmanı olduğunu ekledi. Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini amiral gemileri, orta sınıf oyuncular ve daha fazlasının yeni Android kaplamasını aldığı çeşitli cihazlarına yaymakla harika bir iş çıkardı. […]

Samsung, One UI 5’in piyasaya çıkışını önümüzdeki 4 gün içinde tamamlama sözü verdi

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung, One UI 5 lansmanının yıl sonuna kadar tamamlanacağını açıkladı.
  • Şirket, bunun şimdiye kadarki en hızlı One UI lansmanı olduğunu ekledi.

Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini amiral gemileri, orta sınıf oyuncular ve daha fazlasının yeni Android kaplamasını aldığı çeşitli cihazlarına yaymakla harika bir iş çıkardı.

Şimdi, şirket bir yayınladı İleti Haber odası web sitesinde, One UI 5 sürümünün şimdiye kadarki en hızlı lansmanı olduğunu iddia ediyor. Daha spesifik olarak, Samsung, One UI 5’i iki aydan kısa bir sürede (9 Aralık itibariyle) 46’dan fazla cihaza taşımayı başardığını söyledi.

Koreli marka ayrıca gönderiyi, One UI 5 sunumunu yıl sonuna kadar – bugünü (28 Aralık) dahil edersek dört gün içinde – tamamlamayı hedeflediğini ortaya çıkarmak için kullandı. Başka bir deyişle, uygun bir cihazınız varsa ancak henüz yeni Android güncellemesini almadıysanız çok fazla beklemeniz gerekmeyecek.

Samsung telefonunuz henüz One UI 5 aldı mı?

244 oy

Şu anda One UI 5 çalıştıran en önemli cihazlardan bazıları arasında Galaxy S20 serisi ve sonrası, Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Z Flip ve sonrası, Galaxy Z Fold 2 ve daha yenisi ve birkaç Galaxy A ve M serisi telefon yer alıyor.

Her halükarda, Samsung’un yeni yazılım görünümü bir dizi özelliği masaya getiriyor. Buna daha fazla kişiselleştirme seçeneği, Modlar ve Rutinler işlevselliği, akıllı öneriler widget’ı, görüntülerden/ekranlardan metin çıkarma ve daha fazlası dahildir. Haber de ortaya çıktıktan sonra geldi. One UI 5.1 test ediliyor olabilir şu anda.


Samsung, One UI 5’in piyasaya çıkışını önümüzdeki 4 gün içinde tamamlama sözü verdi

Teknory