Samsung teknolojisi satışta: Siber Hafta için 2.000$’a kadar tasarruf edin

Samsung’un 4 Aralık’a kadar geçerli olacak Siber Haftası boyunca pek çok fırsat yakalanacak: İster evinizde kullanılan teknolojiyi tamamen elden geçirmek, ister tatil hediyesi olarak bir akıllı saat veya oyun monitörü satın almak isteyin, o zaman Samsung’un web sitesi kesinlikle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Koreli teknoloji devi, birkaç gün daha (4 Aralık’a kadar) neredeyse tüm premium ürünler […]

Samsung teknolojisi satışta: Siber Hafta için 2.000$’a kadar tasarruf edin

Samsung’un 4 Aralık’a kadar geçerli olacak Siber Haftası boyunca pek çok fırsat yakalanacak:


İster evinizde kullanılan teknolojiyi tamamen elden geçirmek, ister tatil hediyesi olarak bir akıllı saat veya oyun monitörü satın almak isteyin, o zaman Samsung’un web sitesi kesinlikle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Koreli teknoloji devi, birkaç gün daha (4 Aralık’a kadar) neredeyse tüm premium ürünler için Siber Hafta fırsatlarını sunuyor, bu yüzden hala fırsatınız varken bu tasarruflardan tam olarak yararlanın.

En İyi TV Fırsatı

neden beğendik

75 inçlik dev size harika bir sinema deneyimi yaşatabilir. Full HD çözünürlük, gerçeğe yakın grafikleriyle sizi şaşırtıyor ve HDR (Yüksek Dinamik Aralık) destekli QLED ekran, film izlerken bir daha asla gözlerinizi kısmak zorunda kalmamanız için harika parlaklık ve canlı renk tonları sağlıyor. Samsung Neo QLED 4K TV’ler(yeni bir sekmede açılır) 120Hz yenileme hızı, onu oyun oynamak için ideal hale getirirken, 60W hoparlörler, çarpıcı bir arka plan desteği sağlar. Amazon Alexa ve Google Assistant uyumluluğu sayesinde, izleme deneyiminizi geliştirmek için uzaktan kumandanızı eller serbest olarak kullanabilirsiniz.

En iyi akıllı saat fırsatı

neden beğendik

Uyku ile ilişkinizi iyileştirmek istiyorsanız, o zaman Samsung Galaxy Watch 5(yeni bir sekmede açılır) kişisel koçunuz olabilir. Gelişmiş Uyku Koçluğu özelliği, uyku performansınızı iyileştirmeniz için size önerilerde bulunurken, çeşitli uyku evrelerinde geçirdiğiniz zamanı takip eder. Samsung, BioActive sensörünün size kalp atış hızınızı daha doğru bir şekilde değerlendirdiğini ve bunun da size kalp sağlığınız hakkında daha iyi bir fikir verebileceğini iddia ediyor. Watch 5, size temel metabolizma hızınız, vücut yağınız ve iskelet kası hakkında bilgi verebilen bir vücut kompozisyonu analizi sunan piyasadaki birkaç kişiden biridir. Ek bir avantaj olarak, Fitbit, Fossil, Garmin veya Apple gibi büyük bir markanın eski bir akıllı saatini takas etmek istiyorsanız, anlaşma fiyatı 124,99 $’a kadar düşebilir.

En iyi vakum anlaşması

neden beğendik

Çok çeşitli yüzeylerde kapsamlı temizlik arıyorsanız, Jet 60 Flex Kablosuz Elektrikli Süpürge(yeni bir sekmede açılır) gideceğiniz cihazdır. 5 katmanlı filtreleme tuzağı, en küçük kir parçacıklarını bile tutarken, 150AW emiş gücü, ortalama bir kablosuz elektrikli süpürgeninkinden daha güçlüdür. Cihazı şarj etmeyi unuttuysanız endişelenmeyin; boşalmış pil, siz yedek pille değiştirirken şarj etmek için çıkarılabilir. Ayrıca, hafif tasarımı ve 180 derecelik kafa döndürme özelliği sayesinde bu cihazı ulaşılması zor yüzeyleri temizlemek için hareket ettirebilirsiniz.

En iyi oyun monitörü fırsatı

neden beğendik

Oyun oynarken ekranınıza bakarak saatler harcıyorsanız ve yorgunluğu azaltmak için ergonomik olarak göz şeklinize uyan bir monitör arıyorsanız Odyssey G9(yeni bir sekmede açılır) sizin için en iyi seçim olabilir. 240 Hz yenileme hızıyla kareler ekranda herhangi bir gecikme olmadan süper hızlı yüklenir ve Quantum Dot teknolojisi daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar. 32:9 en boy oranıyla, iki farklı parça kullanırken tekdüzelik veya kontrast farkları hakkında endişelenmeden iki adet 27 inç QHD monitöre sahip olursunuz.

Teknory