Samsung yöneticisi, Galaxy Unpacked 2023’e nelerin geleceğini açıkça ortaya koyuyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Bir blog yazısında, Samsung yöneticisi TM Roh, Galaxy Unpacked 2023’ün yaz versiyonuna nelerin geldiğini açıklıyor. Gönderi, yeni katlanabilir telefonlar, yeni tabletler ve yeni akıllı saatler göreceğimizi açıkça ortaya koyuyor. Bunlar şüphesiz Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisi […]

Samsung yöneticisi, Galaxy Unpacked 2023’e nelerin geleceğini açıkça ortaya koyuyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Bir blog yazısında, Samsung yöneticisi TM Roh, Galaxy Unpacked 2023’ün yaz versiyonuna nelerin geldiğini açıklıyor.
  • Gönderi, yeni katlanabilir telefonlar, yeni tabletler ve yeni akıllı saatler göreceğimizi açıkça ortaya koyuyor.
  • Bunlar şüphesiz Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisi olacak.

Samsung’un bir sonraki büyük ürün lansmanına yalnızca bir hafta kaldı. Ancak şirket, orada ne görmeyi bekleyebileceğimizi hala resmi olarak söylemedi. Açıkçası, aylarca süren sızıntılardan sonra oldukça iyi bir fikrimiz var, ancak şimdi TM Roh sayesinde daha da iyi bir ipucumuz var.

TM Roh, şirketin “MX” işinden (mobil deneyim) sorumlu bir Samsung yöneticisidir. İçinde Blog yazısı, Samsung’un inovasyon hedeflerinden, biraz geçmişinden ve gelecekte neler bekleyebileceğimizden bahsediyor. Bu yazıda, Galaxy Unpacked 2023’ün yaz yinelemesinde neler bekleyeceğini de çok net bir şekilde ortaya koyuyor.

Roh, katlanabilir telefonlardan bahsederek birkaç paragraf harcıyor. Ardından hızlı bir şekilde Samsung tabletlerden ve giyilebilir cihazlardan ve tüm bu cihazların “güçlü bir bağlantı deneyimi sağlayan bir ekosistemde birbirleriyle uyumlu bir şekilde çalıştığından” bahsediyor.

İsim olarak hiçbir şeyden bahsetmese de, Roh bunu yüksek sesle ve net bir şekilde söylüyor: Bir sonraki Galaxy Unpacked 2023’te yeni katlanabilirler, yeni tabletler ve yeni akıllı saatler bekleyebilirsiniz.

Ne yazık ki, Roh başka bir ürün kategorisinden bahsetmiyor. Bu, muhtemelen katlanamayan bir akıllı telefon, ses ürünleri, dizüstü bilgisayarlar veya başka bir şey görmeyeceğimiz anlamına geliyor.

Beklediğimiz cihazlardan birini rezerve etmek ve ön siparişinizde 50 $ tasarruf etmek istiyorsanız, aşağıdaki düğmeye bastığınızdan ve kaydolduğunuzdan emin olun!

Samsung yöneticisi, Galaxy Unpacked 2023’e nelerin geleceğini açıkça ortaya koyuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow