Samsung’un bir sonraki ultra dayanıklı telefonu sızdırıldı

TL;DR Yeni bir sızıntı, Samsung’un bir sonraki dayanıklı telefonu XCover 7’yi ortaya çıkarıyor. Sızan render, tasarımda bir değişiklik olabileceğini gösteriyor. Görünüşe göre XCover 7 de bir kamera kaybediyor. Samsung, Haziran 2022’de alabileceğiniz en dayanıklı telefonlardan biri olan Galaxy XCover 6 Pro’yu piyasaya sürdü. Telefon, ortalama Galaxy cihazınızın kaldıramayacağı düşmelere, sıvı dökülmelerine ve kirlenmeye karşı dayanıklı, […]

Samsung’un bir sonraki ultra dayanıklı telefonu sızdırıldı

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı, Samsung’un bir sonraki dayanıklı telefonu XCover 7’yi ortaya çıkarıyor.
  • Sızan render, tasarımda bir değişiklik olabileceğini gösteriyor.
  • Görünüşe göre XCover 7 de bir kamera kaybediyor.

Samsung, Haziran 2022’de alabileceğiniz en dayanıklı telefonlardan biri olan Galaxy XCover 6 Pro’yu piyasaya sürdü. Telefon, ortalama Galaxy cihazınızın kaldıramayacağı düşmelere, sıvı dökülmelerine ve kirlenmeye karşı dayanıklı, orta düzey dayanıklı bir telefondu. Şimdi yeni bir sızıntı bize Samsung’un bu hat için bundan sonra ne yapmayı planladığını gösterdi.

Tipster Arsene Lupin, X sosyal platformunda (eski adıyla Twitter) XCover 7’nin bir görüntüsünü paylaştı. Görüntü bize cihazın ön, arka ve yan görünümlerini veriyor.

Görüntüye göre XCover 7, önceki modele kıyasla biraz tasarım değişikliği sunuyor gibi görünüyor. Samsung’un bir sonraki dayanıklı telefonu, 2022’deki telefondan biraz daha hantal görünüyor. Ancak yine de yan tarafta programlanabilir tuşa sahip görünüyor, üstte ikinci programlanabilir tuşa da sahip olup olmadığını göremiyoruz.

Özellikle render, cihazın yalnızca bir kameraya sahip olduğunu gösteriyor. Eğer bu doğruysa, bu, Samsung’un hangi nedenle olursa olsun bu sefer ikinci kamerayı düşürdüğü anlamına geliyor.

Ne yazık ki bu sızıntı spesifik ayrıntılar olmadan geliyor, bu nedenle ne bekleneceği belli değil. Önceki nesil dikkate alınacaksa, muhtemelen IP68 derecesi ve MIL-STD-810H sertifikalı şok, titreşim, toz, kum ve düşmeye karşı koruma bekleyebiliriz.

Samsung, XCover 7’yi piyasaya sürmeyi planladığında cihazın daha iyi bir hoparlöre sahip olacağını ve çıkarılabilir pilini koruyacağını umuyoruz.

Samsung’un bir sonraki ultra dayanıklı telefonu sızdırıldı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow