Samsung’un ön sipariş sonuçlarına göre herkes Galaxy S23 Ultra istiyor

TL;DR Samsung, Galaxy S23 serisi için ön sipariş sayılarının S22 serisini geçtiğini açıkladı. Ön sipariş sayıları bir hafta içinde Galaxy S21 serisinin iki katına çıktı. Galaxy S23 Ultra, toplam ön siparişlerin %60’ını oluşturdu. Bugün, Galaxy S23 serisini dünya çapında piyasaya sürdüğü için Samsung için heyecan verici bir gün. Ancak, şirketin bugün kutlama yapmasının tek nedeni […]

Samsung’un ön sipariş sonuçlarına göre herkes Galaxy S23 Ultra istiyor

TL;DR

  • Samsung, Galaxy S23 serisi için ön sipariş sayılarının S22 serisini geçtiğini açıkladı.
  • Ön sipariş sayıları bir hafta içinde Galaxy S21 serisinin iki katına çıktı.
  • Galaxy S23 Ultra, toplam ön siparişlerin %60’ını oluşturdu.

Bugün, Galaxy S23 serisini dünya çapında piyasaya sürdüğü için Samsung için heyecan verici bir gün. Ancak, şirketin bugün kutlama yapmasının tek nedeni bu olmayabilir. Görünüşe göre ön sipariş satışları önceki nesilleri geride bırakmış ve Galaxy S23 Ultra açık ara favori.

Bu ayın başından bu yana tüketiciler, Samsung’un web sitesinde Galaxy S23 serisi için ön sipariş verebiliyor. Ön siparişler sona ererken, Koreli teknoloji devi ön sipariş sonuçlarıyla ilgili bazı ilginç bilgileri açıkladı. Blog yazısı.

Samsung’da 999,99 $

Samsung Galaxy S23 Artı

Geniş AMOLED ekran
Snapdragon 8 Gen 2 gücü
Daha büyük pil

Samsung’da 1.199,99 Dolar
Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra

Yeni 200MP ana kamera
Güzel ekran
S Pen işlevi

Samsung herhangi bir resmi istatistik sağlamasa da, bu yılki ön siparişlerin Galaxy S22 serisi için ön sipariş sayısını geçmeyi başardığını iddia ediyor. Rakamlar ayrıca Galaxy S21 serisini kolayca geride bırakarak ön sipariş miktarını bir hafta sonra ikiye katladı.

Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra arasında, Ultra’nın tüketiciler tarafından tercih edilen telefon olduğu görülüyor. Şirkete göre Galaxy S23 Ultra, toplam ön siparişlerin %60’ını aldı. Samsung, Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus için yüzdeleri kırmadı.

Samsung Electronics’in başkanı ve mobil deneyim birimi başkanı TM Roh, “Tanık olduğumuz büyük ivme, müşterilerin sınırları zorlayan ve onlara kendilerini yaratıcı bir şekilde ifade etme özgürlüğü veren ürünlerle ilgili heyecanını yansıtıyor” dedi. “Bu yılki ön sipariş sayıları, müşterilerimizin markamıza olan güçlü güvenini yansıtıyor ve çığır açan yenilik ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın tüketicilerde yankı uyandırmaya devam ettiğini gösteriyor.”

Samsung’un en kaliteli cep telefonu incelememizde Galaxy S23 Ultra 5 üzerinden 4,5 yıldız verdik. Sadece boyutu, fiyat için temel RAM eksikliği ve maliyeti nedeniyle onu çalıyor.

Samsung’un ön sipariş sonuçlarına göre herkes Galaxy S23 Ultra istiyor

Teknory