Sertifika yetkilisi tarafından onaylanan OnePlus 11 özellikleri

TL;DR OnePlus 11’in tam özellik sayfası bir Çin sertifika portalında yayınlandı. Kamera, RAM, depolama, ekran ve diğer ayrıntılar dahil olmak üzere telefonun daha önce sızdırılan özelliklerini doğrular. OnePlus 11, 7 Şubat’ta geliyor, ancak çok sayıda sızıntı ve söylenti sayesinde pek de gizemli değil. OnePlus ayrıca, tasarımının doğrulanması da dahil olmak üzere telefon hakkında bir dizi […]

Sertifika yetkilisi tarafından onaylanan OnePlus 11 özellikleri

TL;DR

  • OnePlus 11’in tam özellik sayfası bir Çin sertifika portalında yayınlandı.
  • Kamera, RAM, depolama, ekran ve diğer ayrıntılar dahil olmak üzere telefonun daha önce sızdırılan özelliklerini doğrular.

OnePlus 11, 7 Şubat’ta geliyor, ancak çok sayıda sızıntı ve söylenti sayesinde pek de gizemli değil. OnePlus ayrıca, tasarımının doğrulanması da dahil olmak üzere telefon hakkında bir dizi resmi açıklama yaptı. Şimdi, TENAA’da yasal bir listeleme (üzerinden MySmartFiyatÇin’in devlet telekomünikasyon sertifika kurumu, telefonun daha önce sızdırılan özelliklerini doğruladı.

Listeye göre, OnePlus PHB110 model numaralı OnePlus 11, 3.216 x 1.440 çözünürlüğe sahip 6.7 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Listede bundan bahsedilmiyor ancak telefonun 120Hz ekran yenileme hızına sahip olması bekleniyor.

OnePlus 11 TENAA listesi

TENAA sertifikası, OnePlus 11’in 12/16 GB RAM ve 256/512 GB depolama ile donatılacağını ortaya koymaya devam ediyor. OnePlus 10 Pro, şirketin yeni amiral gemisinde atlıyor gibi göründüğü temel bir 8GB / 128GB sürümüne sahipti. Bununla birlikte, bu yalnızca Çin’e özel bir listedir, bu nedenle standart varyantın dünya çapında lansmanını görebiliriz. İşlemcinin adı sertifikada yer almıyor ancak işlemcinin Snapdragon 8 Gen 2 olduğu kesin.

Sıradaki belge, OnePlus 11’in 50MP + 48MP + 32MP arka kamera yapılandırmasına ve 16MP selfie atıcıya sahip olacağını doğruluyor.

Nominal pil kapasitesi ise 2.435 mAh olarak belirtiliyor. Bu, OnePlus’ın pil ömrünü tarih öncesi seviyelere indirdiği anlamına gelmez. Telefonun çift hücreli bir tasarım taşıması bekleniyor. Bu, toplam pil boyutunu yaklaşık 4.870 mAh’a çıkaran bu pillerden ikisini alacağınız anlamına gelir. Bununla birlikte, söylentiler daha önce cihazın 5.000 mAh pil alacağını söylemişti. Telefonun 100W hızlı şarj sunması da bekleniyor ancak listede bundan bahsetmiyor.

Sertifika yetkilisi tarafından onaylanan OnePlus 11 özellikleri

Teknory