Shark Tank 14. Sezondan Tombul Düğmelere Ne Oldu?

Neyse ki, Cherkezian ve Barad, Sharks’tan ek finansman sağlayamazken, kibosh onların girişimci ruhunu harekete geçirmedi. Chubby Buttons, cihaz hala kolayca bulunabildiği ve resmi web sitesinde oldukça tutarlı bir şekilde satıldığı için bugün hala güçleniyor. Üzerinde cihazın mağaza sayfası, 148 kullanıcı onu beş yıldız olarak değerlendirdi ve özellikle motosiklet sürücüleri, müziklerini telefonlarında kendilerini tehlikeye atmadan hızlı […]

Shark Tank 14. Sezondan Tombul Düğmelere Ne Oldu?

Neyse ki, Cherkezian ve Barad, Sharks’tan ek finansman sağlayamazken, kibosh onların girişimci ruhunu harekete geçirmedi. Chubby Buttons, cihaz hala kolayca bulunabildiği ve resmi web sitesinde oldukça tutarlı bir şekilde satıldığı için bugün hala güçleniyor.

Üzerinde cihazın mağaza sayfası, 148 kullanıcı onu beş yıldız olarak değerlendirdi ve özellikle motosiklet sürücüleri, müziklerini telefonlarında kendilerini tehlikeye atmadan hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmelerine yardımcı olduğu için övdü. Bir yorumcu, aslında bisikletlerinden düştüklerini, ancak sağlam tasarımı sayesinde Chubby Düğmelerinin tamamen hasar görmeden geçtiğini söyledi.

Cihazın Shark Tank’ta görünmesinin yanı sıra, Sharks’la bir anlaşma olmamasına rağmen oldukça olumlu bir baskı aldı, Chubby Buttons ayrıca Entrepreneur, Ski Magazine ve Motorcycle Mojo dahil olmak üzere çeşitli basılı yayınlarda her biri ile yer aldı. cihazın övgülerini söyleyen ve kendi meraklıları için mutlaka satın alınması gereken bir isim olarak adlandıran yayın.

Cherkezian ve Barad, Sharks’ı yatırım yapmaya ikna edememiş olabilir, ancak Chubby Buttons’ın dünyada yükseliş hızına bakılırsa, Sharks’ın kaybı olmuş olabilir.

Teknory