Shazam 2 aktörü Asher Angel, James Gunn’ın DCEU için “10 yıllık planını” övdü

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-11-26T14:16:11 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-26T14:16:23 Shazam! Fury of the Gods yıldızı Asher Angel, DCEU’nun yeni yönü ve James Gunn ile Peter Safran’ın liderliğinin gelecekte nasıl heyecan verici geçişler getirebileceği konusundaki bakış açısını paylaştı. Black Adam’ın yayınlanmasının ardından DCEU şu anda DC Studio’nun liderleri James Gunn ve Peter Safran’ın yeni keşfettiği yönünün “Birinci […]

Shazam 2 aktörü Asher Angel, James Gunn’ın DCEU için “10 yıllık planını” övdü

Yayınlanan: 2022-11-26T14:16:11

Güncellenmiş: 2022-11-26T14:16:23

Shazam! Fury of the Gods yıldızı Asher Angel, DCEU’nun yeni yönü ve James Gunn ile Peter Safran’ın liderliğinin gelecekte nasıl heyecan verici geçişler getirebileceği konusundaki bakış açısını paylaştı.

Black Adam’ın yayınlanmasının ardından DCEU şu anda DC Studio’nun liderleri James Gunn ve Peter Safran’ın yeni keşfettiği yönünün “Birinci Aşamasında” ilerliyor.

Amazon’daki en iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatlarına göz atın

Shazam! Tanrıların Öfkesi, The Flash, Aquaman ve Lost Kingdom ile birlikte 2023’e ertelenen birçok DCEU filminden biridir. Asher Angel ve Zachary Levi’nin baş rolde geri döndüğü devam filminde Henry Cavill’in Superman’i ve Gal Gadot’nun Wonder Woman’ı gibi karakterlerin yer alacağı söyleniyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Gunn ve Safran’ın DCEU için planlarının ortaya çıkmasıyla Angel, DC evreninin geleceğine olan övgüsünü paylaştı.

Asher Angel, James Gunn’ın DCEU planından gelen “özel filmler” ile dalga geçiyor

Shazam’ın Önünde! Fury of the Gods’ın 2023’te vizyona girmesi, Asher Angel’ın son röportajı Josh Wilding DC hayranlarına evrendeki değişiklikler hakkında bir fikir verdi: “Peter ve James’in de katılmasıyla kendimi gerçekten iyi hissediyorum. Demek istediğim, kesinlikle süper yetenekliler ve süper tutkulular.”

Shazam! star, “Bu 10 yıllık planı nasıl oluşturduklarına bayılıyorum… gelecek çok sayıda özel film var ve ben Shazam’ın diğer bazı süper kahraman filmleriyle bütünleştirilmesine hazırım.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Farkında olmayanlar için bir önceki Shazam! Film, oyuncunun yüzünü göstermemesine rağmen bir Süpermen kamera hücresine sahipti – bu da pek çok hayranın Henry Cavill’in yokluğundan duyduğu hayal kırıklığını dile getirmesine yol açtı.

Filmin yönetmeni David F. Sandberg, Asher’dan Billy Batson ile ekranı paylaşan herhangi bir Justice League üyesinin potansiyeli söz konusu olduğunda ağzı sıkı.

James Gunn ve Peter Safran, yeni DCEU listelerini henüz kamuya açıklamadı, bu yüzden o zamana kadar DC ile ilgili her şey hakkında buradan güncel bilgiler aldığınızdan emin olun.

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory