Shazam! 2′, ‘John Wick 4’ten Kafaya Bir Gişe Kurşunu Vuruyor

Lionsgate aracılığıyla Biri her yaştan izleyiciye yönelik eğlence dolu gişe rekorları kıran bir süper kahraman filmi, diğeri ise ağzına kadar kan ve mermilerle dolu acımasız, R dereceli bir aksiyon fantezisi olsa da, John Wick: Bölüm 4 tamamen yok etmeye geldi Shazam! Tanrıların Öfkesi gişede. Serinin dikkat çekici yükseliş yörüngesini sürdüren Keanu Reeves’in unvanlı tetikçi olarak […]

Shazam!  2′, ‘John Wick 4’ten Kafaya Bir Gişe Kurşunu Vuruyor

Lionsgate aracılığıyla

Biri her yaştan izleyiciye yönelik eğlence dolu gişe rekorları kıran bir süper kahraman filmi, diğeri ise ağzına kadar kan ve mermilerle dolu acımasız, R dereceli bir aksiyon fantezisi olsa da, John Wick: Bölüm 4 tamamen yok etmeye geldi Shazam! Tanrıların Öfkesi gişede.

Serinin dikkat çekici yükseliş yörüngesini sürdüren Keanu Reeves’in unvanlı tetikçi olarak dördüncü çıkışı, açılış haftasonunda tahmini olarak 73,5 milyon dolar toplayarak ve küresel mesafesini etkileyici bir seviyeye çıkaran uluslararası bilet satışlarına ek olarak seri için yeni bir rekor daha kırdı. 137 milyon dolar.

Bu, neredeyse üç saat süren bir kıç uyuşturan shoot ’em up için inanılmaz bir dönüş, ancak kıyaslandığında David F. Sandberg’in DCU devam filmi için bir felaket oldu. Tanrıların Öfkesi Cumadan Cumaya yüzde 80’lik utanç verici düşüşün ardından düzelmiş olabilir, ancak yüzde 68’lik bir düşüş ve yalnızca 9,7 milyon dolarlık ikinci sınıf çekişi gerçekten çok kötü bir haber.

Zachary Levi’nin ikinci sınıf solo macerası, kendi topraklarında hala 50 milyon doları temizlemedi; bu, pandeminin zirvesinin sancıları sırasında çok katlılara düşmeyen büyük bütçeli gişe rekorları kıran herhangi bir çizgi romanın en kötü performanslarından biri. Bu noktada bir üçlü suda neredeyse ölüdür, ancak geleceği John Wick bu daha fazla inceleme altına alınacak.

Prequel TV şovu Kıta ve yan ürün Balerin yolda, ancak bekleyen birçok soru var Bölüm 5ancak Lionsgate’in Reeves ve Stahelski’yi en az bir tane daha yapmaya ikna etmek için elinden gelen her şeyi yapacağına bahse girebilirsiniz.

Teknory