Siber Pazartesi 2022 Apple Watch fırsatları

GÜNCELLEME: 26 Kasım 2022, 17:45 EST Bu hikaye, Siber Pazartesi indirimleri başladığında en son Apple Watch fiyatlandırmasını ve bulunabilirliğini yansıtacak şekilde güncellendi. Bir hediye veya kendiniz için küçük bir ödül olarak, Apple Watch’un popüler bir giyilebilir cihaz olmasının bir nedeni var. Bu talep, indirimde bir tane almanın zor olabileceği anlamına gelse de, fiyatın önemli bir […]

Siber Pazartesi 2022 Apple Watch fırsatları

GÜNCELLEME: 26 Kasım 2022, 17:45 EST Bu hikaye, Siber Pazartesi indirimleri başladığında en son Apple Watch fiyatlandırmasını ve bulunabilirliğini yansıtacak şekilde güncellendi.


Bir hediye veya kendiniz için küçük bir ödül olarak, Apple Watch’un popüler bir giyilebilir cihaz olmasının bir nedeni var. Bu talep, indirimde bir tane almanın zor olabileceği anlamına gelse de, fiyatın önemli bir kısmının tıraş edildiği zamanlar vardır.

Ve Kara Cuma hızla yaklaşırken, o zamanlar geri geliyor.

Apple Watch’ların bu sonbahar alışveriş sezonunda zaten oldukça ağır indirimler gördüğünü kabul etmemeyi ihmal etmiş oluruz. Series 8, resmi olarak piyasaya sürülmesinden sadece bir ay sonra, Amazon ve Walmart’ta Prime Early Access Sale sırasında 50 $ indirimle satışa sunuldu. Seri 7 de yıl boyunca bazı derin fiyat düşüşleri yaşadı (yine de Seri 8 onun yerine geçtiği için bulmak zorlaşabilir).

AYRICA BAKINIZ:

Siber Pazartesi fırsatları şimdiden burada, her zamankinden daha erken

Amazon, Best Buy, Walmart ve Target’ta tüm zamanların en düşük seviyelerinde bulunan çok sayıda satışla Siber Pazartesi için satışlar yeniden arttı. Bu Apple Watch tasarruflarından en iyi şekilde yararlanmanızı istiyoruz, bu nedenle bu sayfayı, bilinmeye değer tüm fırsatlarla güncel tutacağız.

Not: Yeni eklenen tüm fırsatlar ✨ ile işaretlenmiştir. Üstü çizili olan her şey ya satıldı ya da bu yazının yazıldığı tarihte satış fiyatından artık mevcut değildi, ve ???? ile işaretlenen her şey tüm zamanların en düşük fiyatına düştü. Sık sık kontrol ettiğinizden emin olun — bu sayfayı sürekli olarak güncelliyoruz.

Apple Watch Series 8 fırsatları

neden beğendik

Series 8, Siber Pazartesi için tüm zamanların Prime Early Access Sale’inin en düşük seviyesine geri döndü. Bu, Apple’ın yepyeni bir sıcaklık sensörü ve çarpışma algılama özelliğiyle (ECG sensörüne, kan oksijen monitörüne ve bildiğiniz ve sevdiğiniz her zaman açık ekrana ek olarak) yüklü olarak gelen en son akıllı saatlerinden birinde 50 ABD doları tasarruf etmenizi sağlar. Mevcut tüm renklerden kendi seçiminizi yapmakla ilgileniyorsanız, Target’s’a göz atmanızı öneririz.(yeni bir sekmede açılır) anlaştık mı.

Daha fazla Apple Watch Series 8 fırsatı

Apple Watch Series 7 fırsatları

neden beğendik

Seri 8’in çarpışma algılama veya sıcaklık sensörlerine sahip olmak için can atmıyorsanız (ikinci durumda sizi suçlamayız), Seri 7 aynı pil ömrü, EKG sensörleri ve kan ile neredeyse aynı özellikleri sunar. oksijen izleme. Renk seçenekleri konusunda biraz sınırlı olsanız da bu, çok daha düşük bir fiyata daha büyük bir 45 mm ekran alabileceğiniz anlamına gelir.

Daha fazla Apple Watch Series 7 fırsatı

Apple Watch SE fırsatları

neden beğendik

Eski en iyi seçimimiz 44 mm SE’yi yalnızca 240 $’a almıştı, bu da onu 40 mm’lik liste fiyatından bile daha düşük bir fiyat yaptı. Ne yazık ki, hemen hemen her yerde 259 $ ‘a kadar geri döndü – hala 20 $ indirim ve hala oldukça iyi bir anlaşma, ancak 40 mm SE’nin 229 $’ lık fiyatından ekstra 30 $ ‘a değmeyebilir, bu size özellik açısından aynı deneyimi sunar. biraz daha küçük ekran.

Her iki durumda da, Apple’ın bütçe modeli olarak SE’nin oldukça basit bir deneyim sunduğunu hatırlamakta fayda var – bu, kan oksijen veya EKG sensörleri olmadığı anlamına gelir. Yine de Series 8’dekiyle aynı S8 çipine ve 18 saatlik pil ömrüne sahip oluyorsunuz, bu da onu sıradan akıllı saat kullanıcıları için harika ve uygun fiyatlı bir seçim haline getiriyor.

Diğer Apple Watch SE fırsatları

İkinci Nesil

Birinci Nesil

Daha fazla Apple Watch fırsatı

Teknory