Siber Pazartesi 2022 Chromebook fırsatları: 100 doların altında birkaç seçenek

GÜNCELLEME: 14 Kasım 2022, 11:45 EST Bu hikaye, Black Friday 2022 öncesinde Amazon, Walmart, Best Buy ve Target’ta Chromebook’larda en son indirimli fiyatları içerecek şekilde güncellendi. Şu anda hayatta olmak, hemen hemen herkesin bir nedenden ötürü bir dizüstü bilgisayara erişmesini gerektiriyor. Ne değil Yine de bir zorunluluk, özellikle Kara Cuma sezonunda MacBook benzeri fiyatlar ödemektir.… Okumaya devam et Siber Pazartesi 2022 Chromebook fırsatları: 100 doların altında birkaç seçenek

Siber Pazartesi 2022 Chromebook fırsatları: 100 doların altında birkaç seçenek

GÜNCELLEME: 14 Kasım 2022, 11:45 EST Bu hikaye, Black Friday 2022 öncesinde Amazon, Walmart, Best Buy ve Target’ta Chromebook’larda en son indirimli fiyatları içerecek şekilde güncellendi.


Şu anda hayatta olmak, hemen hemen herkesin bir nedenden ötürü bir dizüstü bilgisayara erişmesini gerektiriyor. Ne değil Yine de bir zorunluluk, özellikle Kara Cuma sezonunda MacBook benzeri fiyatlar ödemektir.

1 TB depolama, masaüstü düzeyinde bir işlemci veya hızlı oyunlara özel grafik kartı, günlük olarak yararlanacağınız özellikler değilse, kesinlikle Chromebook’lara bakmalısınız. Genel olarak daha düşük fiyat aralığında olmalarına rağmen, iyi olanlar basit çoklu görevler için yeterli özelliklere sahiptir ve premium olanlar Intel işlemciler, dokunmatik ekranlar ve 360 ​​derecelik menteşeler gibi daha gösterişli özellikler sunar.

AYRICA BAKINIZ:

İlkokuldan üniversiteye çocuklar için en iyi Chromebook’lar

Bir Chromebook ile yaptığınız hemen hemen her şey otomatik olarak Google Drive’a yedeklenir, böylece Chromebook’unuz bozulursa dosyalarınızı kaybetmezsiniz. Bu yedekleme sisteminin yanı sıra Chrome’un kötü amaçlı yazılımlar tarafından Apple veya PC cihazlarına göre daha az hedeflenmesi, onları her yaştan paranoyak internet kullanıcısı için mükemmel bir cihaz haline getiriyor.

Tüm yeni eklenen anlaşmalar bir ile işaretlendi ✨. Üstü çizili olan her şey, bu yazı yazıldığı sırada ya tükendi ya da artık satış fiyatından mevcut değildi, ancak sık sık tekrar kontrol edin – bu sayfayı sürekli olarak güncelliyoruz. ⚡ ile işaretlenen tüm Chromebook’lar, seçili perakendecilerin erken Kara Cuma satışlarına göre zaten Kara Cuma fiyatlarıyla satılıyor.

Ucuz Chromebook’lar

neden beğendik

Bu Chromebook’u bir çocuğun ellerine teslim ettiğiniz için kendinizi iyi hissedebilirsiniz. (Şöhret iddiası, kelimenin tam anlamıyla masadan düşüp kırılmama yeteneğidir.) HP’nin kompakt, sağlam Chromebook’u, her gün sıkı çalışan bir dizüstü bilgisayar olarak tasarlanmamıştır, ancak okul ödevleri ve diğer temel işlemler için yeterli gücü kullanır. web taraması.

200 doların altında daha ucuz Chromebook

En iyi 2’si 1 arada anlaşma

neden beğendik

Dönüştürülebilir Chromebook’lar bu noktada pazarın yarısını oluşturabilir, ancak Acer’ın Chromebook Spin 311’i öne çıkmaya devam ediyor. Bu sevilen seçenek, 360 derecelik esnekliği, sağlamlığı ve duyarlı Gorilla Glass dokunmatik ekranı nedeniyle Amazon’da 8.000’den fazla beş yıldızlı yorum aldı.

Diğer 2’si 1 arada Chromebook fırsatları

Daha da fazla Chromebook fırsatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow