Şimdiye Kadar Yapılan En Ucuz 12 Üretim Arabası

Kimse ucuz bir arabanın korkunç olması gerektiğini söylemedi ve Volkswagen Type 1 Beetle bunun kanıtı. İkinci Dünya Savaşı’ndan önce yaratılan ve savaştan sonra İngiliz yönetimi altında üretime giren VW Beetle, tüm zamanların en çok satan arabalarından biri olmaya devam etti. Araba haftası. Basit, küçük ve sade ama birçokları için güvenilir, becerikli ve keyifli arabalardır. Arabanın […]

Şimdiye Kadar Yapılan En Ucuz 12 Üretim Arabası

Kimse ucuz bir arabanın korkunç olması gerektiğini söylemedi ve Volkswagen Type 1 Beetle bunun kanıtı. İkinci Dünya Savaşı’ndan önce yaratılan ve savaştan sonra İngiliz yönetimi altında üretime giren VW Beetle, tüm zamanların en çok satan arabalarından biri olmaya devam etti. Araba haftası. Basit, küçük ve sade ama birçokları için güvenilir, becerikli ve keyifli arabalardır.

Arabanın doğuşu, Alman halkı için ortalama bir Alman’ın satın alıp yeni döşenen Otoban otoyollarında kullanabileceği bir “halk arabası” üretme fikrindeydi. Savaş nedeniyle kesintiye uğrayan planlarla, Alman endüstrisi büyük ölçüde kırılmıştı ve yeniden inşa etmek için ekonomik faaliyete de ihtiyacı vardı. Volkswagen, insanlarını direksiyona oturtmak için üretime başladı, ancak aynı zamanda çok ihtiyaç duyulan ticareti artırmak için arabaları ihraç etti ve başarılı oldu. Hemmings).

VW’nin satıldığı gelişmiş pazarlarda, genellikle mevcut en ucuz arabaydı. Basit tasarımı ve sağlam motoru sayesinde insanlar milyonlarcasını evlerine götürdü, hatta fanatik sürücülerden oluşan alt kültürler yarattı ve 2003 yılında Meksika’da yapılmaya devam edildi.

Teknory