Simu Liu, Efsanevi Videoda Barbie’nin “I’m Just Ken” Şarkısını Konserde Seslendiriyor (& Şarkı Sözlerini Unutuyor)

Özet Simu Liu yakın zamanda sahneye çıktı BarbieBir konserde “I’m Just Ken”, şarkının destansı enerjisini yakalarken aynı zamanda birkaç sözünü de unutuyor. “I’m Just Ken”, erkekliği taklit eden yerinde şarkı sözleri ve Gosling’in müzikteki muhteşem performansı nedeniyle popülerliğini korudu. Barbie film. Parça, Altın Küre’de En İyi Orijinal Şarkı ödülüne aday ve muhtemelen puan alacak Barbie […]

Simu Liu, Efsanevi Videoda Barbie’nin “I’m Just Ken” Şarkısını Konserde Seslendiriyor (& Şarkı Sözlerini Unutuyor)

Özet

  • Simu Liu yakın zamanda sahneye çıktı BarbieBir konserde “I’m Just Ken”, şarkının destansı enerjisini yakalarken aynı zamanda birkaç sözünü de unutuyor.
  • “I’m Just Ken”, erkekliği taklit eden yerinde şarkı sözleri ve Gosling’in müzikteki muhteşem performansı nedeniyle popülerliğini korudu. Barbie film.
  • Parça, Altın Küre’de En İyi Orijinal Şarkı ödülüne aday ve muhtemelen puan alacak Barbie “I’m Just Ken”in kalıcı başarısını gösteren bir Oscar adaylığı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Barbie aktör Simu Liu yeni bir canlı videoda “I’m Just Ken” performansını sergiliyor. Liu, Ryan Gosling liderliğindeki bir gruptaki birçok Ken’den birini oynuyor ve hem Turist Ken hem de “Rakip” Ken olarak etiketleniyor, çünkü Gosling’in ikonik oyuncak bebeğin ana enkarnasyonu üzerine sık sık Margot Robbie’nin dikkatini çekiyor. Topluluktaki diğer Ken oyuncuları Barbie Oyuncular arasında Ncuti Gatwa, John Cena, Scott Evans ve Kingsley Ben-Adir yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir konserde sahne alırken, Liu Gosling’in çıkış şarkısı “I’m Just Ken”i söylemeye çalışıyor. Şarkıya başlamadan önce Liu, dinleyicileri şu büyüyü yaparak kendisinden sonra tekrarlamaya teşvik etti: “Ben Kenough’um.” Her ne kadar Ken’in karakteristik melodramıyla başlasa da Liu’nun performansı, ilk dizeden sonra sözleri unutmaya başlayınca değişti.

Liu, performans boyunca bazı klasik Ken repliklerine yer verdi; bunlar arasında ekstra “Kenergy’yi hisset” teşviki. Liu, deri ceketini çıkarıp atletini ve altındaki kaslı kollarını ortaya çıkardığında performans artıyor ve “I’m Just Ken” performansının geri kalanı bu şekilde devam ediyor.


Neden “Ben Sadece Ken” Popülerliğini Korudu (Ve Hala Yükseliş Yolunda)

Barbie geleneksel anlamda bir müzikal değil, çünkü “I’m Just Ken” dışında karakterler olay örgüsünü ilerletmek için şarkı söylemiyor. Bununla birlikte, albümde yer alan orijinal şarkılar Barbie Filmin vizyona girmesinin ardından film müziği son derece popüler oldu. Bu şarkılar arasında “I’m Just Ken”, muhtemelen erkekliği taklit eden yerinde şarkı sözleri ve Gosling’in muhteşem abartılı performansı nedeniyle en ikonik olanı olmaya devam ediyor.

İlgili
Barbie’nin Daha Az Değil, “I’m Just Ken” Gibi Daha Fazla Şarkıya İhtiyacı Vardı

“I’m Just Ken”, Barbie filminde ikonik bir müzikal numaraydı ve komedinin aslında film boyunca buna benzer daha fazla şarkıya ihtiyacı vardı.

Ödül sezonu yaklaşırken “I’m Just Ken”in popülaritesini bir kez daha artırması için hâlâ zaman var. Şu anda parça, Altın Küre’de, şu anda hakim olduğu bir kategoride En İyi Orijinal Şarkı ödülüne aday. Barbie melodiler. “Ben Sadece Ken”in de gol atması muhtemel Barbie Ocak ayı sonuna doğru açıklanacak olan Orijinal Şarkı kategorisinde Oscar adaylığı.

Gosling şovu durduran bir performans sergilerken Barbie numara, Liu “Ben Kenough’umPerformansındaki ruh oldukça iyi. Vokal aralığını sergileyen Liu, şarkı sözlerini karıştırdığında bile rock ballad kısımlarını iyi bir şekilde aktarıyor ve bunları iyi bir şekilde aktarıyor. Bu “I’m Just Ken” performansı, oyuncu kadrosunun ne kadar kapsamlı olduğunu bize hatırlatıyor. Barbie daha az takdir edilen Kens’lerinde bile.

Kaynak: Simu Liu / heyecan

Barbie <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/05/barbie-movie-poster.jpg”/>
Barbie

Barbie, senaryoyu Noah Baumbach’la birlikte yazan Greta Gerwig’in yönettiği nesillerin ikonik oyuncağının film uyarlamasıdır. film, Margot Robbie’nin Barbie diyarından kovulan Barbie’sini konu alıyor ve mutluluk arayışı içinde Ken (Ryan Gosling) ile birlikte gerçek dünyaya seyahat ediyor. Filmde ayrıca Simu Liu, Will Ferrell ve diğer birçok ünlü ünlü de kamera hücresi rollerinde yer alıyor.

Döküm
Margot Robbie, Ryan Gosling, Simu Liu, Ariana Greenblatt, Helen Mirren, Nicola Coughlan, John Cena, Will Ferrell, Ritu Arya, Michael Cera, America Ferrera, Alexandra Shipp, Kate McKinnon

Değerlendirme
PG-13

Çalışma süresi
114 Dakika

Stüdyo(lar)
LuckyChap Entertainment, Mattel Films, Heyday Films

Distribütör(ler)
Warner Bros. Resimleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow