Sirius Black Aktör Gary Oldman, Harry Potter Performansını “Vasat” Olarak Adlandırıyor

Özet Gary Oldman, performansını Sirius Black olarak değerlendiriyor Harry Potter’ın “vasat” olmak. Oldman, JK Rowling’in kaynak materyalini daha hızlı okumuş olsaydı performansının daha iyi olabileceğine inanıyor. Oldman’ın özeleştirisine rağmen izleyiciler onun karmaşık karakteri canlandırmasını takdir etti ve bu da Sirius Black’i unutulmaz bir film haline getirdi. Harry Potter’ın filmler. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK […]

Sirius Black Aktör Gary Oldman, Harry Potter Performansını “Vasat” Olarak Adlandırıyor

Özet

  • Gary Oldman, performansını Sirius Black olarak değerlendiriyor Harry Potter’ın “vasat” olmak.
  • Oldman, JK Rowling’in kaynak materyalini daha hızlı okumuş olsaydı performansının daha iyi olabileceğine inanıyor.
  • Oldman’ın özeleştirisine rağmen izleyiciler onun karmaşık karakteri canlandırmasını takdir etti ve bu da Sirius Black’i unutulmaz bir film haline getirdi. Harry Potter’ın filmler.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Gary Oldman, Sirius Black rolündeki performansının Harry Potter’ın ” idi”vasatİngiliz aktör ilk olarak 2004’te Harry Potter’ın kötü şöhretli vaftiz babası Sirius Black olarak ortaya çıktı. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı. Karakteri 2007’de trajik bir ölümle karşılaşmadan önce rolünü iki filmde daha tekrarladı. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı. Oldman’ın Sirius Black rolündeki performansı genel olarak hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından iyi karşılanmış olsa da, görünüşe göre oyuncu kendi performansından memnun değil.

Yakın zamanda bir görünüm sırasında Mutlu Üzgün ​​Kafası karışık tarafından barındırılan podcast Josh Horowitz, Gary Oldman, performansını Sirius Black olarak nitelendirdi. Harry Potter’ın franchise”vasat

Oldman, JK Rowling’in kaynak materyalini daha hızlı okumuş olsaydı ve Profesör Snape’i canlandıran rol arkadaşı Alan Rickman’a benzer şekilde karakterinin gidişatının farkında olsaydı performansının daha iyi olacağını düşünüyor. Ancak Oldman, tüm çalışmalarında özeleştiri yaptığını öne sürüyor. Aşağıdaki yorumların tamamını okuyun:

Yaptığım işin vasat olduğunu düşünüyorum. Hayır, istiyorum. Belki Alan gibi kitapları okusaydım, diğerlerinden önde olsaydım, ne olacağını bilseydim, açıkçası daha farklı oynardım diye düşünüyorum… Size ne olduğunu söyleyeyim. Her şey gibi, eğer oturup bir şeyin içinde kendimi izleseydim ve “Tanrım, ben harikayım” dersem bu çok üzücü bir gün olurdu çünkü bir sonraki şeyi daha iyi hale getirmek istiyorsun.


Gary Oldman’ın Harry Potter’daki Performansı Vasattan Uzak

Sirius Black, Harry Potter'da darmadağınık ama sert görünüyor.

Oldman, gruba katılmadan önce zaten beğenilen bir aktördü. Harry Potter’ın Oliver Stone’unki gibi filmlerde oynamadan önce kariyerine tiyatroda başladı. JFK ve Bram Stoker’ın Drakula. Kötü roller oynamasıyla tanındı. Gerçek Romantizm, Léon: Profesyonel, Beşinci Element, Ve Birinci Hava Kuvvetleri. Kötü roller oynama konusundaki bu itibar, Oldman’ı Sirius Black rolü için mükemmel kıldı Kendisine komplo kurulduğu için ilk önce Harry’yi öldürmeye kararlı acımasız bir büyücü olarak resmedildi. Daha sonra Sirius’un aslında onu korumaya çalıştığı ortaya çıkar.

İlgili
Gary Oldman’ın En İyi 10 Filmi

Gary Oldman onlarca yıldır farklı film türlerinde çok yönlü performanslar sergiliyor. İşte filmografisine en iyi girişlerden bazıları.

Oldman’ın Sirius Black rolündeki performansı, karanlık ve gizemli aurasından, Daniel Radcliffe ile ekrandaki kimyasıyla desteklenen, Harry’yle olan sıcaklık ve bağlantı anlarına kadar karakterin her iki yönünü de mükemmel bir şekilde yakalıyor. Oldman performansının “vasat,” izleyiciler onun Sirius Black’in asilik, sadakat ve babalık niteliklerinin karışımını yakalayan karmaşık karakteri canlandırmasını takdir ettiler. Oldman’ın olağanüstü performansı sayesinde Sirius Black unutulmaz bir karakter haline geldive öne çıkan bir nokta Harry Potter’ın filmler.

Harry Potter’ın saga Max’te yayınlanıyor.

Kaynak: Josh Horowitz

Harry Potter Franchise Posteri
Harry Potter’ın

Harry Potter, Hogwarts Büyücülük Okulu’na kaydolan yetim bir çocuğun burada kendisi, ailesi ve büyülü dünyaya musallat olan korkunç kötülük hakkındaki gerçeği öğrenmesini konu alan bir multimedya serisidir. Romanlardan uyarlanan Harry Potter, Harry Potter ve arkadaşları Hermoine Granger ve Ron Weasley’nin büyümenin, okul hayatının ve sihrin zorlu dünyasında gezindikleri yolculuğunu konu alan sekiz bölümlük bir film destanıdır. Birinci sınıftan başlayıp yedinci sınıfa doğru ilerleyen filmler, öğrencilerin Hogwarts’ta geçirdikleri zamanı anlatırken, hiçbir şeyden haberi olmayan Harry’nin etrafında dönen uğursuz bir komployu gün yüzüne çıkarıyor. Kara büyücü Voldemort’un geri dönüşüyle ​​birlikte, Hogwarts’taki öğrenciler ve profesörler, çevrelerindeki dünya sonsuza dek değişebilirken hayatlarına devam etmek için savaşacaklar. Harry Potter, çeşitli video oyunları, Fantastik Canavarlar adlı yan film serisi ve hatta Universal Studios’taki turistik mekanlarla film ve roman dünyasının ötesine geçti.

Döküm
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, Alan Rickman, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Maggie Smith, Michael Gambon, Richard Harris, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Alfred Enoch, Harry Melling, Gary Oldman, Robert Pattinson, Warwick Davis, Oliver Phelps, James Phelps, David Bradley, David Thewlis, Katie Leung, Jason Isaacs, Imelda Staunton, David Tennant, Jamie Campbell Bower, Timothy Spall, Robbie Coltrane, Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Ezra Miller , Dan Fogler, Alison Sudol, Johnny Depp, Mads Mikkelsen
Karakter(ler)
Harry Potter , Hermione Granger , Ron Weasley , Albus Dumbledore , Minerva McGonagall , Rubeus Hagrid , Ev Elfi Dobby , Draco Malfoy , Sirius Black , Ginny Weasley , Voldemort

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow