Sizi Bu Ev İşlerini Bir Daha Yapmaktan Koruyan Teknoloji

Kediler, çoğunlukla oldukça az bakım gerektirir. Büyük ölçüde kendi başlarına dururlar, fazla ses çıkarmazlar ve onları dışarı çıkarmanıza gerek yoktur. Şanslıysanız, ara sıra ev haşerelerini bile yakalarlar. Dezavantajı, elbette, evinizdeki bir kutuya sıçarlar ve onu temizlemeniz gerekir. En titiz kedi bile pis kokulu bir dağınıklık yaratır ve onu elle toplamak, en az sevdiğiniz düzenli aktivitelerden […]

Sizi Bu Ev İşlerini Bir Daha Yapmaktan Koruyan Teknoloji

Kediler, çoğunlukla oldukça az bakım gerektirir. Büyük ölçüde kendi başlarına dururlar, fazla ses çıkarmazlar ve onları dışarı çıkarmanıza gerek yoktur. Şanslıysanız, ara sıra ev haşerelerini bile yakalarlar. Dezavantajı, elbette, evinizdeki bir kutuya sıçarlar ve onu temizlemeniz gerekir.

En titiz kedi bile pis kokulu bir dağınıklık yaratır ve onu elle toplamak, en az sevdiğiniz düzenli aktivitelerden biri olacaktır. Eğilip evcil hayvanınızın çöp kutusunu elle boşaltmanın göz alıcı bir yolu yoktur, ancak bir robot, ellerinizi temiz tutarken evcil hayvanınızın arkadaşlığının tadını çıkarmanıza izin vererek, sizinle dağınıklık arasına bir tampon tabakası koyabilir.

bu Çöp Robotu 4 Whisker’dan 699 $ gibi yüksek bir fiyat etiketi geliyor, ancak evinizde bir kediye sahip olmanın en iğrenç kısımlarını ortadan kaldırıyor. Yerleşik sensörleri kullanarak, kedinizin kum kabını ne zaman kullandığını algılar (hatta aynı evdeki farklı kedileri ayırt edebilir) ve işleri bittiğinde kedinizin atıklarını otomatik olarak toplar. İç kısım döndürüldükçe, katılar temiz altlıktan ayrılır ve sızdırmaz bir bölmede saklanır.

Litter-Robot 4, kirli işleri sizin yerinize yapmanın yanı sıra, kedinizin çöp kutusu kullanımına bağlı olarak, arkadaşınızın daha mutlu ve sağlıklı kalmasına yardımcı olabilecek sağlık bilgileri de sağlayabilir.

Teknory