Smite 2, Smite’ın devamı olan Unreal Engine 5’tir, Alfa Testi Bu Baharda Başlıyor

Geliştirici Titan Forge Games ve yayıncı Hi-Rez Studios, üçüncü şahıs aksiyon MOBA’sını Unreal Engine 5’te sıfırdan yeniden inşa eden Smite’ın devamı olan Smite 2’yi duyurdu. Devam filminin çıkış tarihi yok ancak Titan Forge Games şunu söylüyor: Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye geliyor. Kapalı erken alfa testi bu […]

Smite 2, Smite’ın devamı olan Unreal Engine 5’tir, Alfa Testi Bu Baharda Başlıyor

Geliştirici Titan Forge Games ve yayıncı Hi-Rez Studios, üçüncü şahıs aksiyon MOBA’sını Unreal Engine 5’te sıfırdan yeniden inşa eden Smite’ın devamı olan Smite 2’yi duyurdu. Devam filminin çıkış tarihi yok ancak Titan Forge Games şunu söylüyor: Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye geliyor. Kapalı erken alfa testi bu baharda başlayacak.

Ekip, Smite 2’nin dünyadaki her türlü mitolojik panteondan çok çeşitli Tanrılar listesine sahip olacağını ve bazı oynanabilir tanrıların Smite’daki performanslarına sadık kalacağını, diğerlerinin ise “yeni animasyonlara, efektlere ve hatta yeniden tasarlanmış yeteneklere sahip olacağını” söylüyor ”

Aşağıdan Smite 2 duyuru fragmanına göz atın:

Bugünkü haberlerin yanı sıra Titan Forge Games, Smite 2’ye özel ilk Tanrı Hecate’i de ortaya çıkardı. “Menzilli büyülü yetenekleriyle Smite 2’ye zarif bir oyun tarzı getiriyor ve sihri onun boyutlara ulaşmasına ve hatta eşik içinde seyahat etmesine olanak tanıyor. uzayın kendisi” diye yazıyor stüdyo bir tweet’te.

Titan Forge Games, bugünkü açıklamanın başka bir yerinde, Kalıntıların (oyuncuların bildiği şekliyle) artık olmadığını ve bunun yerine, altı yuvalı öğe envanterinizin tamamının bir düğmeye basılarak tetiklenen etkinleştirilmiş bir etkiye sahip olabileceğini söylüyor. Ayrıca Smite 2’de yeni Gizli Bölgeler, oyuncular Gold Fury’yi yendikçe oyunun kurallarını değiştiren güçlendirmeler ve ustalaşılacak yeni minyon oluşumları yer alacak. Ve tabii ki Jungle haritası Smite’tan gelişecek ve oyuncular “haritayla daha önce hiç olmadığı gibi etkileşime girebilecek”.

Üzerine VideoOyunlarChronicleSmite 2 baş yapımcısı Travis Brown, ekibin Smite görünümlerini devam filmine aktarmama kararı hakkında konuşuyor. Brown şöyle diyor: “Smite 1’deki mevcut içerik doğrudan Smite 2’ye çevrilmeyecek, ancak endişelenmeyin; içeriğinizin doğrudan aktarılmaması, Smite 2’deki sadık oyuncularımızı ayırdıkları zaman için ödüllendirmediğimiz anlamına gelmez , para ve başarılar.”

VGC Titan Forge Games, her bir görünümün Unreal Engine 3 üzerinde çalışan Smite’tan Unreal Engine 5 ile geliştirilen Smite 2’ye aktarılmasının yaklaşık iki ay sürdüğünü iddia ediyor. 1600’den fazla görünümle her birini Smite 2’ye getirmek, Ekibe göre 246 yıl sürüyor VGC raporlar.

Smite 2 gelecekte PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak. Kapalı alfa testinin bu baharda başlaması bekleniyor.


Smite 2 için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda nedenini bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow