Snapchat Puanınızı Nasıl Hızlı Artırırsınız?

Snapchat kullanmak çok heyecan verici. Çoğu kullanıcı her gün aktiftir. Böyle bir kullanıcıysanız, yüksek bir Snapchat Puanınız olmalıdır. Ancak Snapchat Puanı nedir? Nasıl hızlı bir şekilde artırabilirsiniz? Bunlar, bu makalede yanıtlanacak sorulardan sadece birkaçı. Ayrıntılı bilgi ve size yardımcı olacak bazı ipuçları ve püf noktaları için okumaya devam edin. Snapchat Skor Hack’lerini Ele Alma Google […]

Snapchat Puanınızı Nasıl Hızlı Artırırsınız?

Snapchat kullanmak çok heyecan verici. Çoğu kullanıcı her gün aktiftir. Böyle bir kullanıcıysanız, yüksek bir Snapchat Puanınız olmalıdır. Ancak Snapchat Puanı nedir? Nasıl hızlı bir şekilde artırabilirsiniz?

Bunlar, bu makalede yanıtlanacak sorulardan sadece birkaçı. Ayrıntılı bilgi ve size yardımcı olacak bazı ipuçları ve püf noktaları için okumaya devam edin.

Snapchat Skor Hack’lerini Ele Alma

Google Snapchat Puanınız varsa, Snap Puanınızı büyük ölçüde iyileştirdiğini iddia eden çeşitli saldırılarla bombardımana tutulacaksınız. Basitçe söylemek gerekirse, bu imkansız. Snapchat’in algoritması diğer sosyal medya platformlarından çok farklı.

Onu hacklemenin bir yolu yok, bu yüzden bu dolandırıcılıklara kanmayın. Tüm üçüncü şahıs uygulama ve sitelerinden uzak durun ve lütfen onlara para vermeyin. Bu uygulamalar ve siteler, cihazınıza kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım yerleştirmek veya zor kazandığınız parayı onlara vermeniz için sizi kandırmak için vardır. Sizi saygın veya yasal olduklarına ikna etmelerine izin vermeyin!

Snapchat’i indirmek için tek güvenli yer, platformunuz için resmi uygulama mağazasıdır. Snapchat’i indirmek ve güncellemek için sağlanan bağlantıları takip edin. Android Ve iPhone kullanıcılar. Bu bağlantılar sizi tek gerçek Snapchat uygulamasına götürür ve ücretsizdir.

Snapchat Skoru Nasıl Çalışır?

Snapchat, algoritmasını tam olarak tanıtmaz. Uygulamada aktif kalmak kadar basit görünse de karmaşıklaşabilir. Görünüşte çoğu kullanıcı, ne kadar aktif olursanız Snapchat puanınızın o kadar yüksek olduğunu anlar, ancak kuralın birkaç istisnası vardır.

Rakamlar, Snap’lerinizi alan Snapchat kullanıcılarının sayısı ve yayınladığınız hikayelerin sıklığı gibi belirli faktörlere bağlı olarak değişir. Snap Puanı pek çok bilinmeyen nedenden dolayı artar ve Snapchat bunu böyle ister.

Snapchat Puanınızı Nasıl Bulursunuz?

Snapchat puanınızı nereden buluyorsunuz? Bu harika bir soru. Öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Öğle yemeği Snapchat cep telefonunuzda veya tabletinizde.
  2. üzerine dokunun Profil Simgesi (Ayarlar) ekranınızın sol üst köşesinde.
  3. Yeni ekranda profil simgenizin altında Bitmoji’nizi göreceksiniz. Altında bir numara var. Bu senin Snapchat Puanın.
  4. öğesine dokunduğunuzda Snapchat Puanı, iki sayıya bölünür. bu rakamlar gönderilmiş Ve kabul edilmiş Snap’ler Gönderilen Snap’ler solda ve alınan Snap’ler sağdadır.

Arkadaşınızın Snapchat Puanını Nasıl Bulursunuz?

Son olarak, arkadaşlarınızın profil sayfalarında Bitmoji’lerinin ve kullanıcı adlarının yanında olması gereken Snapchat Puanlarını da görebilirsiniz.

Bir arkadaşınızla sohbete girin, ekranınızın sol üst kısmındaki profil simgesine dokunun ve profilini görmelisiniz.

  1. Bir arkadaşınızla sohbete girin.
  2. onların üzerine dokunun Profil Simgesi Ekranınızın sol üst köşesinde ve onların profilini görmelisiniz.
  3. Snapchat Puanlarını adlarının altında görüntüleyin.

Rakamlar tutmazsa endişelenmeyin. Kaydolmaları biraz zaman alır ve Snapchat Hikaye Puanları puana dahil edilir, ancak bu iki sayıya dahil edilmez.

Snapchat Puanınız İçin Önemli Olan Etkinlikler

Yukarıda kısaca bahsedildiği gibi, Snapchat puanlama sistemi karmaşıklaşabilir. Bunun nedeni, bazı etkinliklerin puanınızı artırmazken bazılarının artırmasıdır. Snapchat Puanınızı hızlı bir şekilde yükseltmek için, gereksiz faaliyetlerle zaman kaybetmemek için hangi eylemlerin onu artırdığını bilmeniz gerekir.

  • Snapchat’te normal bir mesaj gönderip almaktan puan alamazsınız. Snap gönderip almanız gerekiyor.
  • Arkadaşlarınızın hikayelerini izlemek Snapchat Puanınızı yükseltmez. Kendi Hikayelerinizi yayınlamak, puanınızı artırmanıza yardımcı olur.
  • Bununla birlikte, Snapchat’te pasif kaldığınızda, tekrar Snap göndermeye başladığınızda ekstra Snap Puanı ile ödüllendirileceksiniz.

Bir grupta Snap göndermenin puanınızı artırıp artırmadığı konusunda devam eden bir tartışma var. Konsensüs, olmadığı yönündedir. Ancak, birkaç kullanıcı grup Snap’lerinin Snapchat puanınızı iyileştirdiğini belirtiyor. Bununla birlikte, kesinlikle bir şans vermeye değer. Arttığından emin olmak için Snap puanınızı takip edin.

Snapchat Puanınızı Arttırmanın Yolları

Skorunuzun yükselmesini istiyorsanız, Snapchat’te düzenli olmanız ve arkadaşlarınıza Snap göndermeye devam etmeniz gerekiyor. Ayrıca, kendi Snap’leriyle yanıt vermelidirler. İşte Snapchat puanınızı yükseltmenin bilinen yolları.

1. Puanınızı Yükseltmek için Daha Fazla Snap Gönderin

Snap Puanınızı oluşturan algoritma bir sır olsa da, arkadaş eklemenin ve kişilere Snap göndermenin kesinlikle puanınızı artırdığını belirledik.

Snapchat puanınızı hızlı bir şekilde artırmak için yapabileceğiniz en iyi şey, aynı hedefi gerçekleştirmek isteyen bir veya iki iyi arkadaş bulmaktır. Onları gün boyunca birkaç kez çekin ve puanınız yükselir!

Not: Unutmayın, Snap’leri grup mesajlarında göndermek puanınıza hiçbir şekilde yardımcı olmaz. Snap’leri yalnızca grup mesajlarına değil, bireylere de gönderdiğinizden emin olun. Bu senaryo, garip bir şekilde sohbet mesajları için de geçerli değil. Bu nedenle, standart metinler yerine Snap’ler gönderdiğinizden emin olun.

2. Puanınızı Yükseltmek İçin Yeni Arkadaşlar Ekleyin

Snapchat’te arkadaş edinmek, Snap Puanınızı artırmanın aptalca bir yolu gibi görünebilir, ama sonuçta Snapchat bir sosyal medya uygulamasıdır. Ancak arkadaşlar edinmek, Snap Puanınızı hızlı bir şekilde yükseltmenize yardımcı olabilir.

Snapchat’te yeniyseniz ve nasıl arkadaş ekleyeceğinizden emin değilseniz, burada sizin için bir makalemiz var. İster inanın ister inanmayın, Reddit’in Snapchat kullanıcılarının birbirlerini bulmasına yardımcı olmaya adanmış bir sayfası var. Bunu yapmak sadece Snap Puanını artırmakla kalmaz, aynı zamanda yeni ve ilginç insanlarla tanışmana da yardımcı olabilir!

Popüler Snapchat profillerini çevrimiçi olarak arayabilir ve kendi Snapchat’inize ekleyebilirsiniz. Bu eylem, daha fazla arkadaş edinmenize ve puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

3. Puanınızı Arttırmak İçin Snapleri Düzenli Olarak Açın

Başka bir kullanıcı size bir Snap gönderdiğinde, onu açmanız (ve yanıtlamanız) iyi bir fikirdir. İster Snap gönderiyor ister alıyor olun, her ikisi de genellikle puanınızı artırır. Bu nedenle, içerik ne olursa olsun, Snap’lerinizi günlük olarak kontrol ettiğinizden ve açtığınızdan emin olun.


Bitirirken, neden Snapchat puanınızı artırmak isteyesiniz ki? Bu sadece sanal bir platformdaki bir sayıdır. Şu anda hiçbir şey ifade etmiyor. Bir Snapchat Puanı, Reddit’teki gerçek bir amaca hizmet etmeyen karma puanlarla karşılaştırılabilir. Bununla birlikte, bazı insanlar onları hala çok önemli buluyor.

Snapchat’in Puanlama sistemi, bir video oyununa çok benzer. İlerlemenizi takip etmenin, sizi meşgul etmenin ve uygulamayı biraz daha ilgi çekici hale getirmenin harika bir yolu.

Ne yazık ki, daha yüksek puana sahip herhangi bir özel özelliğin kilidini açamayacaksınız, ancak bir arkadaşınızla Snap Streak’e vurursanız en iyi arkadaş emojilerini alırsınız. Geçmişte Snapchat kupaları alabilirdiniz, ancak bunlar artık mevcut değil.

Snapchat’in puanınızı nasıl hesapladığını belirlemenin bir yolu olmasa da, yukarıdaki yöntemler kesinlikle yardımcı olacaktır! Artık tüm Snapchat Puan hilelerinden uzak durmanız ve puanınızı artırmak için bazı meşru yollar kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz!

Snapchat Puanlama SSS

Snap Puanım düşebilir mi?

Neyse ki hayır. Snapchat’te oynadığınızda Snap puanınız kaçınılmaz olarak yükselecektir. Ancak pasif olduğunuz için de puan kaybetmezsiniz. Aksine, bir süre hareketsiz kaldıktan sonra uygulamayı aldığınız için küçük bir bonus alırsınız. Yine de, enstantaneler ve arkadaşlarla daha fazla puan biriktireceğiniz için aktif kalmanız muhtemelen daha iyidir.

Snap Puanım henüz güncellenmedi. Sorun nedir?

Snap Puanınız, her Snap gönderdiğinizde veya uygun bir etkinliğe katıldığınızda güncellenmez. Snapchat puanınızı güncellediğinde neredeyse her zaman bir gecikme olur. Yukarıdaki adımları uyguladığınızı fark ettiyseniz, ancak Snap Puanınız birkaç gün boyunca aynı kaldıysa, yardım almak için Snapchat’in Ayarlar bölümündeki Yardım bağlantısını kullanabilirsiniz.

Teknory