SnyderVerse Teorisi, Bruce Wayne’in Zaman Yolcusu Olduğu Durumunu Açıklamaya Çalışıyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü DC‘in sinema dünyası bir karmaşa. Franchise, ilki de dahil olmak üzere birkaç sağlam yayın çıkardı. Mucize kadın, ancak dizisinin çoğunluğu en iyi ihtimalle orta düzeyde. Warner Bros., Snyder’ın Bruce Wayne ile Lois Lane arasındaki bir çocuk veya Wonder Woman’ın mitolojik tarihini silmek gibi daha sıra dışı fikirlerine eğilmesine izin verseydi, franchise […]

SnyderVerse Teorisi, Bruce Wayne’in Zaman Yolcusu Olduğu Durumunu Açıklamaya Çalışıyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

DC‘in sinema dünyası bir karmaşa.

Franchise, ilki de dahil olmak üzere birkaç sağlam yayın çıkardı. Mucize kadın, ancak dizisinin çoğunluğu en iyi ihtimalle orta düzeyde. Warner Bros., Snyder’ın Bruce Wayne ile Lois Lane arasındaki bir çocuk veya Wonder Woman’ın mitolojik tarihini silmek gibi daha sıra dışı fikirlerine eğilmesine izin verseydi, franchise genel olarak çok daha kötü olurdu. Aslında, ünlülerin kapsamlı bir şekilde uzun bir görüntüsü Adalet Ligi Snydercut (kelimenin tam anlamıyla tiyatro versiyonundan iki kat daha uzun), izleyicilere DCEU’nun Snyder kısıtlamaları olmadan nasıl geliştiğine dair sağlam bir fikir veriyor.

Snyder’ın sonu Adalet Ligi izleyicileri, Justice League’in pek çok üyesinin ve sevdiklerinin can verdiği distopik bir geleceğin kafa karıştırıcı ve abartılı anlatımına taşıyor. Sonuç olarak, Batfleck ve Jared Leto’nun Joker’i, kötü bir Süpermen’in harap olmuş Dünya’yı daha fazla kasıp kavurmasını engellemek için birlikte çalışmak zorunda kalır. Bu kafa karıştırıcı ve son derece gereksiz eklenti, Warner Bros. James Gunn rotasına gitmek ve yaklaşımını tamamen yeniden düzenlemek gibi son derece akıllıca bir karar vermeden önce, Snyder’ın DC’yi dahil etmeyi umduğu çılgın yönergeleri sergiliyor.

Snyder’ın DC sürümleri kitaplığı, DCU’nun geleceğiyle ilgili olmamasına rağmen hayranların kafasını karıştırmaya devam ederken, hayranlar geriye bakıp onun neyi hedeflediğini merak ediyor. Bu, yukarıda belirtilenlerle en yaygın olanıdır. Adalet Ligi, çok sayıda kafa karıştırıcı, bağlantısız faktörü devasa çalışma süresine sığdırmayı başarıyor. Bununla birlikte, gelecek kısım açık ara en tuhaf olanı ve hayranların DC’nin Snyder’ın ellerinde aşağı doğru yönelmiş olabileceği tuhaf yön karşısında tamamen şaşkın hissetmesine neden oldu.

Bir hayran, Snyder’ın hikayeyle ilgili niyetlerinin bir bölümünü incelediğinden ve Bruce Wayne’in yönetmenin kanonunda bir zaman yolcusu olduğu teorisini ortaya koyduğundan, bu kafa karışıklığı bir kez daha başını kaldırıyor. Zepanda66 kullanıcısı, Wonder Woman’ın hızlı tarih dersinde bir anlığına görülen bir adamın görüntüsünü paylaşarak, Bruce Wayne’in zaman yolcusu statüsünün Snyder tarafından onaylanıp onaylanmadığını sordu. Bruce’un ölümünden sonra zamanda yolculuk ettiği ve muhtemelen Darkseid’i geri püskürtmek isteyen savunuculara katıldığı teorisini ortaya koyuyorlar.

Ancak paylaşılan görüntü sadece bir adamı gösteriyor gibi görünüyor. Ben Affleck ile bazı özellikleri paylaşıyor, bu yüzden ikisini karıştırmak doğru, ancak sıkı Snyder hayranları bile Batman’in zamanda yolculuk teorisini destekleyecek herhangi bir kanıt bulamadı.

Adil olmak gerekirse, kaçınılmaz bir savaşı önlemek veya durdurulamaz bir katili durdurmak için zamanda yolculuk yapan Batman, tam olarak Snyder’ın yapacağı bir şeye benziyor. Belki de izleyicileri bir döngüye sokmak için Diana Prince’in annesini hamile bırakarak teknik olarak kendisini babası yapar. Yönetmenin hangi çılgın fikirle gittiği önemli değil, çünkü DCU’ya yaptığı katkılar artık serinin geleceğinin bir parçası değil. Tüm hikaye, Superman ve Wonder Woman gibi ikonik karakterleri oynamak için devreye giren yeni aktörlerle ve Snyder’ın geçmişi silinmemiş olsa da, artık büyük ekranda DC’nin geleceği ile ilgili değil.

Teknory