Son And Bone, Dinozorları Öldürebileceğiniz PS5’e Özel Bir Birinci Şahıs Nişancı Oyunudur

Geçen yılki Quantum Error’un geliştiricisi TeamKill Media, dinozorları öldürdüğünüz PlayStation 5’e özel birinci şahıs nişancı oyunu Son and Bone’u tanıttı. Bu yıl içinde çıkması bekleniyor ve duyuru teaserını aşağıdan izleyebilirsiniz. Teaser’ın YouTube açıklamasında “Patchwork, MT’deki yerel bir çiftlik, bir grup kötü şöhretli haydut tarafından saldırıya uğradığında, Şerif Sam Judge, onları her ne şekilde olursa olsun […]

Son And Bone, Dinozorları Öldürebileceğiniz PS5’e Özel Bir Birinci Şahıs Nişancı Oyunudur

Geçen yılki Quantum Error’un geliştiricisi TeamKill Media, dinozorları öldürdüğünüz PlayStation 5’e özel birinci şahıs nişancı oyunu Son and Bone’u tanıttı. Bu yıl içinde çıkması bekleniyor ve duyuru teaserını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teaser’ın YouTube açıklamasında “Patchwork, MT’deki yerel bir çiftlik, bir grup kötü şöhretli haydut tarafından saldırıya uğradığında, Şerif Sam Judge, onları her ne şekilde olursa olsun adalete teslim etmek ve aldıkları rehineyi kurtarmak için yola çıkar” yazıyor. “Fakat Sam, peşinde olduğu kişilerin gizemli amaçları doğrultusunda çıktığı yolculukta, kendisini tarih öncesi yaratıkların ve dinozorların istila ettiği başka bir dünyaya sürüklenmiş halde bulur ve dünyaya geri dönebilmek için hayatı için savaşmak zorundadır.”

Aşağıdaki Son and Bone duyuru teaserına göz atın:

Gördüğünüz gibi TeamKill Media şu anda aksiyon oyunlarında Dino Crisis büyüklüğündeki boşluğu doldurmayı hedefliyor ve biz de bunun için buradayız.

İşte oyundan bazı resmi ekran görüntüleri:

Son and Bone bu yıl yalnızca PS5’e çıkacak.


Bu yıl Son and Bone’a göz atacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory