Son Super Mario Bros. Film Fragmanı Tanıdık Bir Şarkıyı Geri Getiriyor

Yeni fragman, Mario ve Luigi’nin işi için bir reklam olarak sunuluyor ve tanıdık bir şarkıya ayarlanan tesisat hizmetlerinin reklamını yapıyor: 1989 yapımı “The Super Mario Bros. Super Show” televizyon dizisinin girişi. o – kısa ömürlü şovu hatırlayacak kadar yaşlı olanlar için, ancak Nintendo’nun bu fragmana dahil ettiği tek eğlenceli unsur bu değil. Reklam, Mario ve […]

Son Super Mario Bros. Film Fragmanı Tanıdık Bir Şarkıyı Geri Getiriyor

Yeni fragman, Mario ve Luigi’nin işi için bir reklam olarak sunuluyor ve tanıdık bir şarkıya ayarlanan tesisat hizmetlerinin reklamını yapıyor: 1989 yapımı “The Super Mario Bros. Super Show” televizyon dizisinin girişi. o – kısa ömürlü şovu hatırlayacak kadar yaşlı olanlar için, ancak Nintendo’nun bu fragmana dahil ettiği tek eğlenceli unsur bu değil.

Reklam, Mario ve Luigi’nin potansiyel müşterileri Super Mario Bros. Plumbing için bir web sitesine yönlendirmesini içeriyor ve ona eşlik eden bir telefon numarası var: 929-55-MARIO (62746). Bu numarayı ararsanız, Luigi’den (seslendiren Charlie Day) bir sesli mesaj kaydı alacaksınız.

Diehard Mario hayranları ayrıca oyun boyunca dağılmış bazı gizli ikramları da fark edecekler. Süper Mario Bros. Tesisat klasik konsollardan ve oyunlardan toplanan bazı ses efektlerini içeren web sitesi. Nintendo, sıhhi tesisat işinin eski müşterilerinden gelen sahte incelemeler, doğrudan ziyaretçilerin bir iş başvurusunda bulunmaları için bir sayfa ve hatta ikilinin Queens ve Brooklyn’de hizmetlerini sunduğunu belirten bir afiş gibi şeyler dahil olmak üzere bu web sitesi için büyük ayrıntılara girdi.

Teknory