Sonos ve IKEA Yeni Bir SYMFONISK Lambader Hoparlörü Yaptı

Burada kolaylık açıkça ana hedeftir. Stjepan Begic, Range Design, “İnsanların ışık ve sesle nasıl döşemek istedikleri konusunda çok şey öğrendik. Ayrıca birçok kişinin, doğru havayı yaratmak için odanın farklı seviyelerinde ve bölümlerinde birkaç ışık kaynağına sahip olmak istediğini de biliyoruz.” İsveç’in IKEA lideri, yeni lambasını söyledi. “Lambayı yakmak için bir masa için yeterli alana sahip […]

Sonos ve IKEA Yeni Bir SYMFONISK Lambader Hoparlörü Yaptı

Burada kolaylık açıkça ana hedeftir. Stjepan Begic, Range Design, “İnsanların ışık ve sesle nasıl döşemek istedikleri konusunda çok şey öğrendik. Ayrıca birçok kişinin, doğru havayı yaratmak için odanın farklı seviyelerinde ve bölümlerinde birkaç ışık kaynağına sahip olmak istediğini de biliyoruz.” İsveç’in IKEA lideri, yeni lambasını söyledi. “Lambayı yakmak için bir masa için yeterli alana sahip olmama zorluğu, bizi zemin lambasını yaratmaya yöneltti.”

Sonos tarafında, ev eğlence şirketinin uygulaması ve tüm ev sistemi ile bağlantı kuran şaşırtıcı derecede güçlü bir hoparlör var. Bu, akış ortamının tek bir hoparlöre veya bir gruba oynatılmasına izin verir.

İşin IKEA tarafına gelince, SYMFONISK Yer Lambası Hoparlörü yeni DIRIGERA hub’ına eklenebilir ve diğer akıllı ev ürünleriyle sahnelere entegre edilebilir.

Teknory