SRK’nın 2023 Komedisi Rekabetten Kurtulamazken Yeni Hint Destansı Filmi Küresel Gişe Rekoru Kırdı

Shah Rukh Khan’ın yeni filmi Dunki aynı dönemde gösterime girse de yeni Hint destanı Salaar: Part 1 – Ateşkes gişe rekoru kırıyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Salaar: Bölüm 1 – Ateşkes, tek bir günde dünya çapında 21,5 milyon dolarla […]

SRK’nın 2023 Komedisi Rekabetten Kurtulamazken Yeni Hint Destansı Filmi Küresel Gişe Rekoru Kırdı

Shah Rukh Khan’ın yeni filmi Dunki aynı dönemde gösterime girse de yeni Hint destanı Salaar: Part 1 – Ateşkes gişe rekoru kırıyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Salaar: Bölüm 1 – Ateşkes, tek bir günde dünya çapında 21,5 milyon dolarla gişe rekorları kırdı.
  • film, aynı dönemde yalnızca 7 milyon dolar kazanan rakip Hint filmi Dunki’yi geride bıraktı.
  • Önceki SRK filmlerinin rekorlar kırmasına rağmen Dunki, Salaar’ın başarısıyla yarışamadı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Marul: Bölüm 1 – Ateşkes rakip Hint filmini kolayca geride bırakırken gişe rekoru kırdı Smaç. Marul Prabhas ve Prithviraj Sukumaran’ın, distopik Khansaar şehri üzerinde hakimiyet kazanmak amacıyla birlikte çalışan bir çift beklenmedik arkadaşı canlandırdığı yeni bir Tollywood serisinin ilk girişi. SmaçÖte yandan, Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan’ın Taapsee Pannu, Vicky Kaushal ve Boman Irani’den oluşan bir toplulukla birlikte rol aldığı, yasadışı göçle ilgili bir komedi.

Başına Çarpıştırıcı, Marul: Bölüm 1 – Ateşkes Dünya çapında tek bir günde 21,5 milyon dolar kazandı; bunun 13 milyon doları Hindistan’dan ve 2,5 milyon doları Kuzey Amerika’dan geldi. Bu, onu 2023 yılının tamamında herhangi bir Hint filmi arasında en iyi çıkış haline getiriyor. Her ne kadar önceki SRK filmleri 2023’te rekorlar kırmış olsa da, Smaç ile rekabet edemedi Marulçünkü aynı dönemde yalnızca 7 milyon dolar kazandı.

Prithviraj Sukumaran, Salaar'daki Vardha rolünde

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Çarpıştırıcı

Salaar Birinci Bölüm <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/salaar-part-one-movie-poster.jpg”/>
Marul: Bölüm 1 – Ateşkes

Salaar: Bölüm 1 – Ateşkes, yazar-yönetmen Prashanth Neel’in 2023’te vizyona giren dramatik bir aksiyon-gerilim filmi. İki bölümlük bir destan olarak kurgulanan Salaar, iktidara gelen ve güçlü bir suçluya liderlik eden Salaar lakaplı bir çete üyesini konu alıyor. Hindistan’daki organizasyon. Ancak artık bir asker olan eski arkadaşı onun yaptıklarını incelemeye başladığında ikili, uluslarının kaderini belirleyebilecek acımasız bir yüzleşmenin yoluna girer.

Yayın tarihi
22 Aralık 2023

Müdür
Prashanth Neel

Döküm
Prabhas, Prithviraj Sukumaran, Shruti Hassan, Jagapathi Babu, Tinnu Anand

Değerlendirme
Oylanmamış

Çalışma süresi
175 Dakika

Yazarlar
Prashanth Neel, Sandeep Reddy Bandla, Choudary Hanuman, DR Suri

Stüdyo(lar)
Hombale Filmleri

Distribütör(ler)
Moksha Filmleri, Prathyangira Sinemaları

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow