Starfield el feneri modu Todd Howard’ın yüzünü yansıtır, böylece uzayda asla yalnız kalmazsınız

Birisi bir şey yarattı Yıldız Alanı oyun yönetmeni Todd Howard’ın yüzünü yansıtan el feneri modu. Yıldız Alanı oyuncular şu adrese gidebilir: Nexus Modları hemen şimdi ve oyunlarına yönelik alternatif el fenerini indirerek Todd Howard’ın galaksideki yolculuğunuz sırasında gittiğiniz her yerde yanınızda olmasını sağlayın (üzerinden) Yıkıcı). GeraldMods tarafından oluşturulan mod, temel olarak el fenerinin üzerine oyun […]

Starfield el feneri modu Todd Howard’ın yüzünü yansıtır, böylece uzayda asla yalnız kalmazsınız

Birisi bir şey yarattı Yıldız Alanı oyun yönetmeni Todd Howard’ın yüzünü yansıtan el feneri modu.

Yıldız Alanı oyuncular şu adrese gidebilir: Nexus Modları hemen şimdi ve oyunlarına yönelik alternatif el fenerini indirerek Todd Howard’ın galaksideki yolculuğunuz sırasında gittiğiniz her yerde yanınızda olmasını sağlayın (üzerinden) Yıkıcı).

GeraldMods tarafından oluşturulan mod, temel olarak el fenerinin üzerine oyun yönetmeninin bir görüntüsünü ekleyerek hem “komik” olduğundan hem de halihazırda 100’den fazla benzersiz indirmeye sahip olduğundan aynı anda yansıtma sağlıyor.

Todd Howard’ın yüzünün resimlerini oyunlara dönüştürmek Bethesda topluluğunda yaygın bir şaka haline geldi. Skyrim Ve Araları açılmak‘Bethesda’nın yüzü’ olarak kabul ediliyor.

” başlıklı başka bir modTodd Howard’ın resim değiştiricisi” yakın zamanda Nexus Mods’a yüklendi ve Constellation Lodge’daki her tabloyu yönetmenin kendi portreleriyle değiştirdi.

Aynı zamanda benziyor Yıldız Alanı‘nin el feneri modlaması ‘bir şey’ haline gelebilir çünkü başka biri daha ileri gitti ve Ryan Gosling’in yer aldığı bir tane yarattı. Blade Runner 2049 ayrıca bulabileceğiniz Burada. Erken erişimde yayınlanmasının üzerinden bir haftadan az bir süre geçtikten sonra, Yıldız Alanı bir ton mod aldı – oldukça yararlı olanı da dahil DLSS yeteneği ekler oyuna – yani gelecekte kesinlikle çok daha fazlasını bekleyebiliriz.

Son zamanlarda tanınmış bir modcunun olduğu bildirildi. Skyrim Ve Araları açılmak topluluk, Bethesda tarafından “aydınlatma ve dağınıklık” sanatçısı olarak işe alındı Yıldız Alanı. Emmi Junkkari, Twitter’da oyunun çıkışından önce nasıl olacağını bilmiyormuş gibi davranması gerektiğini söyleyerek haberi paylaştı.

Yıldız Alanı Xbox Series X|S ve PC için resmi olarak 6 Eylül’de çıkıyor ancak şu anda Premium Sürüm veya Constellation Sürümü için ön sipariş verenler için erken erişime açık.

Daha fazla bilgi için temel kılavuzumuza göz atın Starfield hakkında bilmeniz gereken her şeyve aynı zamanda rehberimiz en iyi Xbox Series X oyunları hemen oynayabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow