Stephen King, Yayınlanmamış Salem’s Lot Remake’i Eleştiriyor, En İyi Sahneyi ve “Kitaptan Yönlendirmeler”i Sunuyor

Stephen King, Salem’s Lot’un yayınlanmamış yeniden yapımını inceliyor ve uzun zamandır beklenen – ve sorunlu – filmin en iyi sahneleriyle ve kitabından “oyalanmalarla” dalga geçiyor. Özet Salem’s Lot’un yeniden yapımı, daha uzun dikkat aralığına sahip insanlar için yapılmış “Eski Hollywood” filmlerini anımsatan güçlü ve büyüleyici bir havaya sahip. Kitaptan bazı farklılıklar olsa da, yeniden yapım […]

Stephen King, Yayınlanmamış Salem’s Lot Remake’i Eleştiriyor, En İyi Sahneyi ve “Kitaptan Yönlendirmeler”i Sunuyor

Stephen King, Salem’s Lot’un yayınlanmamış yeniden yapımını inceliyor ve uzun zamandır beklenen – ve sorunlu – filmin en iyi sahneleriyle ve kitabından “oyalanmalarla” dalga geçiyor.

Özet

  • Salem’s Lot’un yeniden yapımı, daha uzun dikkat aralığına sahip insanlar için yapılmış “Eski Hollywood” filmlerini anımsatan güçlü ve büyüleyici bir havaya sahip.
  • Kitaptan bazı farklılıklar olsa da, yeniden yapım genel olarak sadık kalıyor ve gerilimi etkili bir şekilde artırıyor.
  • Danny Glick’in bir kan torbasını tırmaladığı hastane sahnesi, John Carpenter’ın film yapım tarzını anımsatan en dikkat çekici andır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Stephen King yayınlanmayanları inceliyor Salem’in Lotu yeniden yapımı, filmin en iyi sahneleri ve kitabındaki “oyalamalar” ile ilgili.

Uzun zamandır beklenen Salem’in Lotu Yeniden yapım sinemalar yerine Max’e yönelmiş olabilir, ancak orijinal kitabın yazarı King yine de sorunlu yapım için övgüden başka bir şey yapmıyor. King düşüncelerini aşağıda görülebilecek bir dizi tweet ile paylaştı:

Gelmek için daha fazla…

Teknory