Substack ‘özel’ haber bültenlerini kullanıma sunuyor | ezilebilir

Substack, bu sefer bir dizi yeni özelliği yeniden başlattı “özel Alt Yığınlar” tanıtılıyor(Yeni bir pencerede açılır) karışımda. Instagram’daki özel hesaplar gibi, bu haber bültenleri de okuyucuların abone olma talebinde bulunmalarını gerektirecektir. Yazarlar daha sonra, toplantı sahibinin gelen kutusunda e-posta olarak görünecek olan isteği onaylayabilir veya reddedebilir. Onaylandıktan sonra, okuyucu otomatik olarak özel haber bültenine abone […]

Substack ‘özel’ haber bültenlerini kullanıma sunuyor |  ezilebilir

Substack, bu sefer bir dizi yeni özelliği yeniden başlattı “özel Alt Yığınlar” tanıtılıyor(Yeni bir pencerede açılır) karışımda.

Instagram’daki özel hesaplar gibi, bu haber bültenleri de okuyucuların abone olma talebinde bulunmalarını gerektirecektir. Yazarlar daha sonra, toplantı sahibinin gelen kutusunda e-posta olarak görünecek olan isteği onaylayabilir veya reddedebilir. Onaylandıktan sonra, okuyucu otomatik olarak özel haber bültenine abone olacaktır.

AYRICA BAKINIZ:

Sam Bankman-Fried, FTX’in çöküşüne karşı kendini savunmak için bir Alt Yığın başlattı

Substack tarafından Perşembe günü yayınlanan bir blog gönderisinde, “Private Substacks, arkadaşlarla iletişim halinde olmak, ilgi toplulukları oluşturmak ve yeni bir yayın için suları test etmek için harikadır” diyor.

Substack kullanıcıları, herhangi bir zamanda genelden özele geçebilir. ayarlar(Yeni bir pencerede açılır). Gizli hale getirildikten sonra okuyucular, abone olmayı talep etmedikçe hiçbir gönderiye erişemez veya gönderileri görüntüleyemez. Özel bir Substack’in sahipleri ayrıca “yalnız barındırmayı” da seçebilir, bu muhtemelen herhangi bir izleyici kitlesi olmadan bir haber bülteni yayınlamak anlamına gelir.

Bu yeni özellik, özellikle geçen yıl Substack’in bir Sohbet özelliği ve sorunsuz bir geçiş süreci sağlamasıyla kaçan Twitter kullanıcılarını kazanmak için verdiği bariz teklifin ardından, haber bülteni platformunun sunduğu uzun tekliflerin en sonuncusu.

Dün açıklanan özel modun yanı sıra, Substack ayrıca Sohbet aracını güncelledi, aramayı geliştirdi ve bir sürü başka araç(Yeni bir pencerede açılır) “kitlenizi büyütmenize ve kendi şartlarınıza göre doğrudan abonelerden gelir elde etmenize yardımcı olan”.

Teknory