‘Süper Mario Bros. Filmi’nin Tiyatral Başarısıyla Nintendo’nun En Nadir Mario Filmini Yeniden Yayınlama Zamanı Geldi

YouTube aracılığıyla ekran kaydı Resmi, Süper Mario Kardeşler Filmi çıktı ve sayı yapıyor. Hayranlar, bu kesin Mario macerasına bir göz atmak için akın ediyor gibi görünüyor ve biz onları suçlamıyoruz. Yığılmış bir ses kadrosu, çarpıcı görseller ve iyi hissettiren bir hikaye ile – beğenilmeyecek ne var? Illumination ve Nintendo, Mario’nun animasyon dünyasını hayata geçirmek için […]

‘Süper Mario Bros. Filmi’nin Tiyatral Başarısıyla Nintendo’nun En Nadir Mario Filmini Yeniden Yayınlama Zamanı Geldi

YouTube aracılığıyla ekran kaydı

Resmi, Süper Mario Kardeşler Filmi çıktı ve sayı yapıyor. Hayranlar, bu kesin Mario macerasına bir göz atmak için akın ediyor gibi görünüyor ve biz onları suçlamıyoruz. Yığılmış bir ses kadrosu, çarpıcı görseller ve iyi hissettiren bir hikaye ile – beğenilmeyecek ne var?

Illumination ve Nintendo, Mario’nun animasyon dünyasını hayata geçirmek için inanılmaz derecede çok çalıştı, ancak bu, hayranların başka bir animasyonlu Mario hikayesinin kitlelere yeniden yayınlanması için çağrıda bulunmasını engellemedi. Sizi şimdiye kadar görülmemiş en nadide Mario filmiyle tanıştırmamıza izin verin; Süper Mario Brothers: Prenses Peach’i Kurtarmak İçin Büyük Görev.

Bu başlığın bir yükünü alın, onu şimdiden seviyoruz. İlk video oyunu film uyarlaması olmasa da biri olan bu 1986 animesi, şimdiye kadar filme alınmış hiçbir şeye benzemiyor. Mario ve Luigi’yi takip ederek, tahmin ettiğiniz gibi, Prenses Şeftali’yi kurtarın – bunun gibi bir medya parçası kesinlikle zamanından önceydi.

Kapatıldığından beri Grouper Productions tarafından canlandırılmıştır, Süper Mario Brothers: Prenses Peach’i Kurtarmak İçin Büyük Görev arkasında ciddi bir yetenek vardı. Yönetmen Masami Hata (Lilo ve Stich) ve Hideo Takayashiki tarafından yazılmış, filmin yapımı söz konusu olduğunda yetenek sıkıntısı yok gibi görünüyordu.

Filmin yaygın bir popülariteye ulaşmasını engelleyen şey, yaratılış amacına geldi. Animasyonlu ürün yerleştirme ile dolu, Super Mario Brothers: Prenses Peach’i Kurtarmak İçin Büyük Görev birçok yönden dev bir Nintendo reklamı olarak var oldu. Promosyon amacıyla oluşturulan bu hikaye, ticari bir başarıdan çok mal satmaya odaklandı.

Yine de, internette fiziksel kopyalar yüzlerce dolara bulunabileceğinden, bu filmin bir kült toplamasını engellemedi. Neyse ki, hiç kimse bir göz atmak için o kadar parayı ödemek zorunda değil. Pek çok iyi niyetli YouTuber, filmi ücretsiz olarak yayınladı ve bir saatten biraz fazla bir sürede, Mario ve arkadaşlarının bu hikayesi. gerçek anlaşma.

Çıkış yapmak Super Mario Brothers: Prenses Peach’i Kurtarmak İçin Büyük Görev Burada.

Öyleyse, Nintendo’nun bu unutulmuş video oyunu bilgisini resmi olarak yayınlama olasılığı nedir? Ne yazık ki, iyi değil. Gerçek şu ki, Nintendo’nun internetin kaprislerine hitap etmeden önce kızartmak için çok daha büyük balıkları var. Şu anda herhangi bir rakip Mario mülküyle çıkmanın muhtemelen filmlerinin gişe sayıları için iyiye işaret olmayacağı gerçeğinden bahsetmiyorum bile.

Her şeye rağmen, bir gün Nintendo’nun değerli taşla bir şeyler yapacağına dair hala umudumuz var (bunu bizimle söyleyin); Super Mario Brothers: Prenses Peach’i Kurtarmak İçin Büyük Görev!

Teknory