Şükran Günü 2’nin Geri Dönen Karakterleri ve Orijinal Yıldızların Anlattığı Potansiyel Hikaye

Uyarı: Bu yazı spoiler içermektedir Şükran Günü (2023). GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Özet Yıldız Nell Verlaque’e göre, Şükran günü 2 doğrudan devamı olacak Şükran Günükarakterleri ve onların travmatik deneyimlerini detaylandırmaya odaklanıyor. Jessica (Verlaque) ve babası Thomas (Rick Hoffman) da dahil olmak üzere orijinal filmden birçok karakterin devam filminde geri dönmesi muhtemel. […]

Şükran Günü 2’nin Geri Dönen Karakterleri ve Orijinal Yıldızların Anlattığı Potansiyel Hikaye

Uyarı: Bu yazı spoiler içermektedir Şükran Günü (2023).


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Özet

  • Yıldız Nell Verlaque’e göre, Şükran günü 2 doğrudan devamı olacak Şükran Günükarakterleri ve onların travmatik deneyimlerini detaylandırmaya odaklanıyor.
  • Jessica (Verlaque) ve babası Thomas (Rick Hoffman) da dahil olmak üzere orijinal filmden birçok karakterin devam filminde geri dönmesi muhtemel.
  • Başlıca karakterler Şerif Eric Newlon, Scuba, Gaby, Bobby ve Ryan da potansiyel olarak geri dönebilir. Şükran günü 2.

Şükran Günü yıldızlar Nell Verlaque ve Rick Hoffman hangi karakterlerin geri dönebileceğine dair görüşlerini paylaştılar Şükran günü 2. 2023’ler Şükran Günü Eli Roth’un yönettiği slasher parodi fragmanının bir uzantısıydı ve Öğütücü 2007’de çift uzun metrajlı sunum. Verlaque, babası Thomas’ın (Hoffman) Kara Cuma katliamının yapıldığı yer olan bir mağazanın sahibi olduğu genç bir kadın olan Jessica’yı canlandırıyor ve Plymouth Kolonisi valisi John Carver gibi giyinmiş bir katilin ertesi yıl kasabaya gelmesine neden oluyor. ve kesin kanlı intikam.

OyunlarRadar+ yakın zamanda Verlaque ve Hoffman ile yaklaşmakta olan proje hakkında konuştuk Şükran günü 2hangi Roth ve Şükran Günü senarist Jeff Rendell şu anda geliştirilme aşamasındadır. Verlaque, bildiği kadarıyla şunu doğruladı: devam filminin orijinal filmden hemen sonra çekilmesi planlanıyor katılımıyla şunları söyledi: “Bence [Eli Roth] karakterleri çok fazla detaylandırmak istiyor.” Hoffman araya girerek bildiği kadarıyla işin içinde olduğunu doğruladı ve şöyle dedi: “Kesinlikle ilginç bir deneyim olacak.” Aşağıdaki alıntıların tamamını okuyun:

Nell Verlaque: [Will Jessica return in Thanksgiving 2?] Bildiğim kadarıyla evet. Sanırım onu ​​en son gördüğümüz yerin devamı olacak. Bakalım. Ama şu anda öyle düşünüyorum. Eli ile ne yapmak istediği hakkında konuştuğumda, sanırım karakterleri daha ayrıntılı bir şekilde detaylandırmak istiyor; biliyorsunuz, bunlar bu insanların başına gelen travmatik olaylar. Ve bence ilkinin bu kadar iyi çalışmasının nedeni şuydu: [because] herkesin arasındaki ilişkiler çok güçlüydü ve siz bunu anladınız. Rick Hoffman: Bana söylenenlere göre ben de bu işin içindeyim; hiçbir şeyi açığa vurmak istemiyorum ama yönetmenin bana söylediklerine göre bunun ilginç bir deneyim olacağı kesin.


Devam filminde hangi Şükran Günü Karakterleri Geri Dönecek?

Rick Hoffman, Şükran Günü'nde Yemek Masasında Gülümseyen Thomas Wright rolünde

Alışılmadık bir unsur Şükran Günü film şu ki, birçok insanı öldüren acımasız bir slasher olmasına rağmen, John Carver’ın saldırısından pek çok karakter hayatta kaldı. Buna Jessica ve Thomas’ın yanı sıra Jessica’nın eski erkek arkadaşı Bobby (Jalen Thomas Brooks), şu anki erkek arkadaşı Ryan (Milo Manheim) ve arkadaşları Scuba (Gabriel Davenport) ve Gaby (Addison Rae) de dahildir. Ayrıca katil Şerif Eric Newlon’un (Patrick Dempsey), kendisini mağlup ettiği iddia edilen patlamadan sonra kalıntıları bulunamadığı için bir gün daha öldürmek için hayatta kaldığı ima edildi.

Hem Bobby hem de Ryan, film boyunca çeşitli noktalarda baş şüphelilerdi.

O kadar çok karakter hayatta kaldı ki Şükran Günü Son olarak, devam filmi için hepsinin geri dönmesi mümkün. Verlaque’ın ima ettiği gibi devam filmi, karakterinin orijinal filmdeki olaylarla ilgili yaşadığı travmayı nasıl aştığını keşfedebilir. Bu muhtemelen bu karakterlerden birkaçının hala onun hayatında olduğu, bu girişimlere yardım ettiği veya zarar verdiği ve bu nedenle de orada olduğu anlamına gelebilir. Carver’ın bir sonraki saldırısı sırasında doğrama bloğunda.

Sonuçta geri dönen karakterler öyle görünüyor ki Şükran günü 2 yıldızların programlarına bağlı olacaktır. 2025’te vizyona girmesi planlanan filmin, geri dönen bazı oyuncuların diğer taahhütleriyle örtüşmeyebilecek sıkı bir programı var. Ancak bir sonraki filmde görünmeseler bile her zaman hayatta kalmak için geri dönebilirler veya olası bir durumda katledilebilirler. Şükran günü 3 ve ötesinde.

Kaynak: OyunlarRadar+

Şükran Günü 2 geçici <a href=film posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/thanksgiving-2-temp-movie-poster.jpg”/>
Şükran günü 2

Şükran Günü 2, Eli Roth’un yönettiği 2023 yapımı tatil filminin devamı niteliğindedir. Roth, Jeff Rendell’le birlikte yeni filmin yönetmenliğine ve senaryosunu yazmaya geri dönecek ve John Carver’ı ve onun tatil odaklı cinayet çılgınlığını çevreleyen hikayeyi genişletecek.

Müdür
Eli Roth

Yazarlar
Eli Roth, Jeff Rendell

Distribütör(ler)
TriStar Resimleri

Teknory