Sylvester Stallone’un Azaltılmış Cehennem Malları 4 Yapımcı Tarafından Savunulan Rol

Özet Yapımcı Sylvester Stallone’un filmdeki rolünün azalmasını savunuyor Harcamalar 4hikayeye benzersiz bir dokunuş katan yaratıcı bir seçim olduğunu iddia etti. Stallone’un filmdeki sınırlı ekran süresi senaryonun ve hikayenin bir fonksiyonuydu; meşaleyi devretme veya onu gelecek filmlerden dışlama kararı değil. Filmin zayıf tepkisi ve ticari performansı, en azından kısmen Stallone’un senaryo yazımına ve ekrandaki varlığına olan […]

Sylvester Stallone’un Azaltılmış Cehennem Malları 4 Yapımcı Tarafından Savunulan Rol

Özet

  • Yapımcı Sylvester Stallone’un filmdeki rolünün azalmasını savunuyor Harcamalar 4hikayeye benzersiz bir dokunuş katan yaratıcı bir seçim olduğunu iddia etti.
  • Stallone’un filmdeki sınırlı ekran süresi senaryonun ve hikayenin bir fonksiyonuydu; meşaleyi devretme veya onu gelecek filmlerden dışlama kararı değil.
  • Filmin zayıf tepkisi ve ticari performansı, en azından kısmen Stallone’un senaryo yazımına ve ekrandaki varlığına olan ilgisinin azalmasına bağlanabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Harcamalar 4 Yapımcı Les Weldon, son bölümde Sylvester Stallone’un azaltılmış rolünü savunuyor. 2010 yılında vizyona giren aksiyon filmi dizisi, çeşitli gizli ve tehlikeli operasyonlar yürüten bir grup birinci sınıf paralı askeri konu alıyor. Filmlerde Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews ve başrolde yer alan Stallone gibi aksiyon yıldızlarından oluşan bir kadro yer alıyor. Stallone, çok sınırlı ekran süresine rağmen dördüncü kez geri döndü.

Ile konuşmak JoBlo, Weldon, Stallone’un azaltılmış rolünün senaryonun ve hikayenin bir işlevi olduğunu açıklıyor. Yapımcı, bu seçimin hikayeye olumlu bir yön verdiğini savunuyor ve filmin bu açıdan daha iyi olduğuna inanıyor. Aşağıdaki yorumun tamamını okuyun:

Bakın, meşaleyi burada devretmeliyiz demedik o kadar da değil, çünkü burada iyi bir hikayenin ne olduğunu düşünüyorduk. Ve meşalenin geçmesini söylüyoruz ama bu sonsuza kadar bu yöne gideceğimiz anlamına gelmiyor. Bu, hepimizin bir araya getirdiği ve üzerinde düşündüğümüz en iyi hikayeydi ve orada bu unsur olmasına rağmen, senaryonun ve hikayenin bir işleviydi. Bu oyuncuyu getirip ya da şu oyuncuyu getirip onları buraya sıkıştırmaya çalışmak gibi bir hata yapmak istemedik. Bu hikaye organik bir şekilde ortaya çıktı ve Sly buna hazırdı ve hikayeye güzel bir yön katıyor ve bu Cehennem Melekleri için çok organik ve doğal bir şeydi.


Sylvester Stallone’un Cehennem Melekleri 4’teki Rolü Açıklandı

Kuruluşundan bu yana Harcamalar Franchise Sylvester Stallone, film serisinin hem kamera önünde hem de arkasında önemli bir figür oldu. 77 yaşındaki aktör, Barney Ross’u (serinin ilk üç oyunundaki ana karakter) oynamanın yanı sıra, bu filmlerin yazarlarını David Callaham, Richard Wenk ve Katrin Benedikt gibi diğer yazarlarla birlikte yazdı. Ancak dizi başladığından bu yana ilk kez Stallone yazım sürecine dahil olmadı. Gereksiz şeyler 4 ve çok sınırlı ekran süresine sahipti.

Stallone’un karakteri, 50 Cent, Megan Fox ve Andy Garcia’dan oluşan yeni bir ekip kurduktan sonra görünüşe göre filmde oldukça erken ölüyor ve filmin ana karakteri olarak Lee Christmas’ı (Jason Statham) bırakıyor. Ancak Stallone’un karakteri şaşırtıcı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Harcamalar 4‘nin sona ermesi, onun yalnızca kurnaz kötü adamı kandırmak için sahte ölüm numarası yaptığını açığa çıkarıyor.

İlgili: Barney Ross’un Cehennem Melekleri 4’teki Kaderi Açıklandı

Harcamalar 4 Eylül ayında piyasaya sürülmesinden bu yana olumlu eleştiriler almadı. film, Rotten Tomatoes’da %13 gibi berbat bir reytinge sahip; birçok eleştirmen ve izleyici, filmin son derece sönük aksiyon sahnelerini ve zayıf CGI efektlerini eleştiriyor. Kötü karşılama ticari olarak yankı buldu ve yayınlandıktan birkaç hafta sonra bile 100 milyon dolarlık bir bütçeye rağmen dünya çapında yalnızca 42 milyon dolar hasılat elde etti. Yanlış giden pek çok konu varken Harcamalar 4Stallone’un yokluğunun önemli bir katkıda bulunan faktör olduğu inkar edilemez.

Kaynak: JoBlo

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow