Taika Waititi’nin Bir Sonraki Projesi Hayal Kırıklığına Uğratan Bir Güncelleme Aldı

Ev film Haberleri Taika Waititi’nin Bir Sonraki Projesi Hayal Kırıklığına Uğratan Bir Güncelleme Aldı Taika Waititi’nin bir sonraki büyük projesi, spor-komedi filmi Next Goal Wins, bekleyenler için hayal kırıklığı yaratan bir güncelleme alıyor. Taika Waititi’nin yeni filmi Sonraki Gol Kazanır, hayal kırıklığı yaratan bir güncelleme aldığı için beklendiği gibi ilerlemeyecek. Waititi, en çok her ikisinin […]

Taika Waititi’nin Bir Sonraki Projesi Hayal Kırıklığına Uğratan Bir Güncelleme Aldı

Taika Waititi’nin bir sonraki büyük projesi, spor-komedi filmi Next Goal Wins, bekleyenler için hayal kırıklığı yaratan bir güncelleme alıyor.


Taika Waititi’nin yeni filmi Sonraki Gol Kazanır, hayal kırıklığı yaratan bir güncelleme aldığı için beklendiği gibi ilerlemeyecek. Waititi, en çok her ikisinin de beğenileri üzerine yaptığı çalışmalarla tanınır. Thor: Ragnarok ve Aşk ve Gök Gürültüsübirlikte Gölgelerde Ne Yapıyoruz? ve Jojo Tavşanı, İngiliz spor belgeselinin uyarlaması için bağımsız köklerine geri dönüyor. Marvel Sinematik Evren çabaları arasında çekilen, Sonraki Gol Kazanır Fox Searchlight Pictures tarafından Nisan 2023’te yayınlanması planlanıyordu, ancak görünüşe göre artık durum böyle olmayabilir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Hala Sonraki Gol Kazanır biraz tökezleyen bir bloğa çarptı. Filmin başlangıçta 2023 İlkbaharında gösterime girmesi planlanıyordu, ancak Hollywood Muhabiri projenin planlanan orijinal tarihinden tam altı ay sonra, 22 Eylül’e ertelendiği haberini getirdi. Yazma sırasında, arkasındaki sebep belli değil Sonraki Gol Kazanırorijinal tarih yalnızca Waititi’nin filmini Nicolas Cage liderliğindeki filmle karşı karşıya getiriyor. Renfield ve Kötü Ölü Yükselişyeni tarihi onu karşı koysa da Cehennem Melekleri 4 ve Disney’e ait diğer sürüm, Venedik’te Bir Perili.

İlgili: Taika Waititi’nin Star Wars Filmi Zaten 1 Disney Hatasından Kaçınıyor


Sonraki Gol Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey Kazanır

Sonraki Gol Michael Fassbender Team Crop'u Kazandırdı

Sonraki Gol Kazanır 2014 yılında yayınlanan aynı adlı bir belgesele dayanmaktadır. Sonraki Gol Kazanır Amerikan Samoası milli futbol takımının 2014 FIFA Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanmak için geçirdiği çaresiz denemeleri konu alıyor. Takımın dünyanın en kötüsü olarak kabul edildiği ve atanmadan önce Avustralya’ya 31-0 mağlup olduğu göz önüne alındığında, yeni işe alınan koç takımını forma sokmak için mücadele etmek zorunda. Akademi Ödüllü Waititi, Polinezya ortamını onun için bir panzehir olarak tanımladığından, ortam Yeni Zelanda doğumlu Waititi’ye mükemmel bir şekilde uyuyor. yapımı Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.

Tabii ki Waititi, projenin heyecan yolculuğunda yalnız değil. Cinsel taciz iddialarının ardından yeniden çekimlerde Armie Hammer’ın yerine getirilen Will Arnett’in yanı sıra, kadronun diğer üyeleri arasında Michael Fassbender (X-Men: Birinci Sınıf), Elisabeth Yosun (Damızlık Kızın Hikayesi), Lehi Falepapalangi (Gelecek Adam) ve diğer Kivi sanatçıları Beulah Koale (NCIS: Havai) ve David Fane (Bayrağımız Ölüm Demektir). Şu anda sadece Fassbender’ın rolü açıklandı, ancak o, absürd derecede orantısız oyunlarda acı verici kayıplar yaşadıktan sonra takımı yetkinlik için eğitmek zorunda olan takımın koçunu oynayacak.

Sonraki Gol Kazanır aynı zamanda Waititi’nin komedi kullanımından sonra tipik komedi tarzına geri dönmesine yardımcı olacaktır. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, birçok kişi tarafından biraz fazla çabalamakla ve izleyicileri aktif olarak genel anlatıdan uzaklaştırmakla eleştirildi. Gerçek ama gerçeküstü hikayesiyle, Sonraki Gol Kazanır gibi aksiyonla dengeleme endişesi duymadan mizaha yönelebilir. Thor Franchise, ilk çalışmalarında ilk başta övgü dolu eleştiriler aldığı bir unsur. Waititi için forma dönüş olabilir, bu yüzden gecikme Sonraki Gol Kazanır gerçekten hayal kırıklığı yaratıyor.

Devamı: Yaklaşan Her Taika Waititi FilmiKaynak: THR

Teknory