The Elder Scrolls: Castles, Fallout Shelter’ın Arkasındaki Ekipten Yeni Bir Mobil Oyun

Bethesda, Fallout Shelter’ın arkasındaki ekibin yeni mobil deneyimi The Elder Scrolls: Castles’ı duyurdu. Fallout Shelter gibi Castles da bir yönetim simülasyonudur ve Bethesda bunu şöyle belirtmektedir: X gönderisi “Bizim dünyamızdaki her günün, oyun dünyasında bir yıl olduğu yerde kendi hanedanınızı kuracaksınız. Vatandaşlar doğar, ölürler, yöneticiler değişir ve ihanete uğrayabilirler.” Oyuncular kendi kalelerini birden fazla nesilden […]

The Elder Scrolls: Castles, Fallout Shelter’ın Arkasındaki Ekipten Yeni Bir Mobil Oyun

Bethesda, Fallout Shelter’ın arkasındaki ekibin yeni mobil deneyimi The Elder Scrolls: Castles’ı duyurdu.

Fallout Shelter gibi Castles da bir yönetim simülasyonudur ve Bethesda bunu şöyle belirtmektedir: X gönderisi “Bizim dünyamızdaki her günün, oyun dünyasında bir yıl olduğu yerde kendi hanedanınızı kuracaksınız. Vatandaşlar doğar, ölürler, yöneticiler değişir ve ihanete uğrayabilirler.” Oyuncular kendi kalelerini birden fazla nesilden oluşan hükümdarlar, aileler ve tebaalar üzerinde kontrol ederler. Karar verme, krallığınızın ne kadar iyi çalıştığını ve tebaanızın ne kadar mutlu olduğunu belirler; mutsuz vatandaşlar sizi devirmek için komplo kurabilirler.

Kaleniz yeni odalar ve eşyaların yanı sıra astlar için iş istasyonlarıyla genişletilebilir. Düşmanlarla savaşmak ve krallıklarını büyütmek için kaynakları toplamak için kahramanları teçhizatla donatan oyuncularla sıra tabanlı bir savaş sistemi özelliği taşıyor gibi görünüyor. Her ne kadar oyun App Store sayfası oyun içi satın alımları içerdiğini belirtirken Castles’ın ücretsiz oynanıp oynanmayacağı belli değil.

The Elder Scrolls: Castles, Filipinler’de geçici olarak piyasaya sürüldü ve önümüzdeki birkaç ay içinde diğer bölgelerde de satışa sunulacak. Bu, 2019’da geleneksel bir RPG olan The Elder Scrolls: Blades ve 2017’de koleksiyonluk bir kart oyunu olan The Elder Scrolls: Legends’ın ardından serinin üçüncü mobil oyunudur.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow