The Fallen Sun’ın Sonu Açıklandı

© 2023 İdris Elba‘nin son Netflix projesi, Luther: Düşmüş Güneşizleyicileri filmin uçurumdan sonra çok sevdiği karakteri John Luther’in geleceği hakkında tahminde bıraktı. Luther: Düşmüş GüneşBu ay akış platformunda yayınlanan , bir cinayet masası dedektifi olan Luther’in suçluları yakalarken işlediği ihlaller nedeniyle tutuklanmasını konu alıyor. David Robey (Andy Serkis) adında varlıklı bir Londralı seri katili yakalamak […]

The Fallen Sun’ın Sonu Açıklandı

© 2023

İdris Elba‘nin son Netflix projesi, Luther: Düşmüş Güneşizleyicileri filmin uçurumdan sonra çok sevdiği karakteri John Luther’in geleceği hakkında tahminde bıraktı.

Luther: Düşmüş GüneşBu ay akış platformunda yayınlanan , bir cinayet masası dedektifi olan Luther’in suçluları yakalarken işlediği ihlaller nedeniyle tutuklanmasını konu alıyor. David Robey (Andy Serkis) adında varlıklı bir Londralı seri katili yakalamak için hapishaneden kaçar. film boyunca Robey, kurbanlarını kırmızı bir odada kaçırmak ve işkence etmek ve her olayı kâr elde etmek için canlı yayınlamak da dahil olmak üzere korkunç suçları hakkında halkı bilgilendirmenin farklı bir yolunu buldu.

Robey, Raine’in kızını kaçırdıktan sonra Estonya’da Cynthia Erivo’nun canlandırdığı Luther ve Dedektif Başmüfettiş Odette Raine tarafından nihayetinde yakalanacaktı. Olay, Raine ve kızının olay yerinden kaçmasına ve Luther ve Robey’nin bir araba kazasının ardından donmuş bir gölün altında kalmasına neden oldu. Luther’in geleceğini çevreleyen kargaşa, Robey’nin gölde boğulmasından sonraki olaylardan kaynaklandı.

Filmin sonunda, Luther, yaralarının tedavisi için Londra’ya uçar ve daha sonra, Tim Cranfield (Guy Williams) adında bir adam tarafından karşılandığı bir hükümet güvenli evine yerleştirilir. Etkileşim sırasında Cranfield, Luther’i Robey’i yakaladığı ve daha fazla suç işlemesini engellediği için alkışladı. Sözlerinin ardından Cranfield, Şefin Luther ile konuşmak istediğini paylaştı ve ona sahnenin karardığı bir araca girmesini işaret etti.

Bu teaser, geride cevaptan çok soru bıraktı ve birçok kişiyi Luther’in hikayesinin daha fazla filmde devam ettirilebileceğine ve hatta MI6 olarak da bilinen Gizli İstihbarat Teşkilatında olası yeni bir kariyere sahip olabileceğine inandırdı.

Luther’in hikayesi gelecekteki projelerde devam edecek mi?

İzleyicilerin bazı düşünceleri Elba tarafından yanıtlandı ve Luther: Düşmüş Güneşyönetmeni Jamie Payne, Netflix’in ortak web sitesiyle yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Tum. Röportajda Payne, Elba’nın karakterini içeren daha fazla proje olabileceğini belirtti. yazarı Neil Cross’tan bahsederken Luther: Çağrıpopüler BBC serisine dayanan bir kitap, dedi Payne,

“Şimdi, o arabada kimin olduğunu biliyorum ve Neil Cross’un hikayesi söz konusu olduğunda o arabanın nereye gittiğini biliyorum. Ve dürüst olmak gerekirse, şimdi bu yeni alanda olduğumuza göre gelecek hikayelerin potansiyelinin olağanüstü derecede heyecan verici olduğunu düşünüyorum.”

Elba’ya gelince, oyuncu MI6’nın bir parçası olacağına dair iddiaları yalanladı ve John Luther rolünü yeniden canlandırmakla ilgileneceğini paylaştı. dedi ki

“Birçok insan bu James Bond karakteri ve benim hakkımda konuşuyor ve mesele bu değil. benim için bu kadar Ve bu tür bir karaktere veya bu tür bir film ölçeğine rakip olduğunu görmek için çok fazla potansiyel var. Evet, sanırım onu ​​tekrar oynayacağım.”

ile ilgili daha fazla proje olabileceğine dair hafif bir teyide rağmen, Luther franchise, devam ederse ve ne zaman devam ederse, neleri içerebileceği henüz belirleniyor.

Teknory