‘The Flash’ Fragmanı, ‘Captain Marvel’ Hayranları Arasında Kitlesel Karışıklığa Neden Oldu

Warner Bros aracılığıyla Sasha Calle, James Gunn ve Peter Safran’ın gözetiminde rolü elinde tutup tutmayacağına dair bir belirti olmamasına rağmen Süper kız için ilk uzun metrajlı fragmanda hala oldukça iyi bir izlenim bırakmayı başardı. Flaş. Çok yönlü bir macera olarak, film nihayet bu yaz sinemalarda gösterime girdikten sonra oyuncuyu DCU’dan çıkarmak için yeterince basit bir […]

‘The Flash’ Fragmanı, ‘Captain Marvel’ Hayranları Arasında Kitlesel Karışıklığa Neden Oldu

Warner Bros aracılığıyla

Sasha Calle, James Gunn ve Peter Safran’ın gözetiminde rolü elinde tutup tutmayacağına dair bir belirti olmamasına rağmen Süper kız için ilk uzun metrajlı fragmanda hala oldukça iyi bir izlenim bırakmayı başardı. Flaş.

Çok yönlü bir macera olarak, film nihayet bu yaz sinemalarda gösterime girdikten sonra oyuncuyu DCU’dan çıkarmak için yeterince basit bir süreç, ancak Calle kazanırsa yeni eş CEO’lar büyük bir ikilemle karşı karşıya kalabilir. Kal-El’in kuzeni olarak sırasını aldığı için övgü dolu eleştiriler ve gürültülü hayran desteği.

Bununla birlikte, DC’nin çizgi roman bilgisinde özellikle bilgili olmayanlar, süper kahramanın dünyaya bağlı ikinci kişiliğinden söz edilerek, Brie Larson tarafından aşırı derecede kutuplaştırıcı bir tarzda dünyaya tanıtılan karaktere benzerlikleri nedeniyle kaşları kaldırarak bir aşk için fırlatıldı. içinde Kaptan Marvel.

Slade Wilson’ın Deathstroke’u ve Wade Wilson’ın Deadpool’u ile tam olarak aynı seviyede değil, ancak Marvel Sinematik Evreni takipçilerinin ikisi arasında neden anında bağlantı kurduğunu görmek kolay. Süper kız beyaz perdeye ilk olarak 1984’te, Halle Berry’ninkiyle bağ kuracak kadar korkunç bir filmle çıktı. kedi Kadın DC’nin tüm zamanların en kötü incelenen canlı aksiyon çabası olarak.

Günün sonunda her şeyin bir Marvel – DC tartışmasına indirgenmesi gerekmiyor, ancak bu her zaman böyle olmuştur ve ortalık yatıştıktan çok sonra da devam edecek. Flaş.

Teknory