The Flash Movie Merch, Michael Keaton’ın Yeni Batwing’ini Açıkladı

Ev film Haberleri The Flash Movie Merch, Michael Keaton’ın Yeni Batwing’ini Açıkladı The Flash filmi için yeni ürün, Michael Keaton’ın 1989 filminden önemli bir yükseltme alan Batwing’in yeni versiyonunu ortaya koyuyor.

The Flash Movie Merch, Michael Keaton’ın Yeni Batwing’ini Açıkladı

The Flash filmi için yeni ürün, Michael Keaton’ın 1989 filminden önemli bir yükseltme alan Batwing’in yeni versiyonunu ortaya koyuyor.


için yeni mal Flaş film, Michael Keaton’ın Batwing’in yeni versiyonuna ilk bakışı ortaya çıkardı. 2023, Kara Şövalye için büyük bir yıl olacak. Flaş Ezra Miller’ın oynadığı film. Ben Affleck, Batman olarak da bilinen Bruce Wayne’in DC Universe versiyonunu yeniden canlandıracak. Yine de, Flaş Keaton’ın Batman’inin Tim Burton evreninden dönüşünü görecek olan çoklu evrene giriyor. Bu, Keaton’ın 1992’den beri ilk kez DC ikonunu canlandırması olacak. Batman Dönüyor. Keaton’ın Batman’i, Barry Allen’ın yanlışlıkla farklı bir evrende mahsur kalmasının ardından devreye giriyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

DCU taksitinin çıkmasına altı aydan fazla bir süre varken, yeni bir Flaş film fragmanı Şubat 2023’te geliyor. Ancak, DCU filminden başka bir görünüm ortaya çıktı ve hepsi Keaton’ın Batman’i hakkında. Sayesinde Flash film Brezilya Twitter sayfası, mal için yeni bir görsel internette yerini aldı. Ürün, “Ultimate Batwing” olarak anılan Keaton’s Batwing’den başkası için değil. Aşağıdaki tam tasarıma göz atın:

İlgili: The Flash Movie Reveal, Bir Keaton Batman Ölüm Teorisini Çürütebilir


Keaton’ın Yeni Batwing’i 1989’daki Batman ile Nasıl Karşılaştırılır?

“Ultimate Batwing” terimi bir şey gibi görünüyor Flaş film özellikle Keaton’ın Batman’i için yapılıyor. Çizgi romanda geminin “Ultimate Batwing” ile geçen bir versiyonu yok. Ürün tasarımına dayanan Batwing’in bu yinelemesi, daha şık ve fütüristik bir görünüme sahip. Bunu hatırlamanın anahtarı Flaş film, bu noktada çok daha yaşlı olan Keaton’ın Batman’ini takip edecek. Geçen zaman aralığı göz önüne alındığında, Keaton’ın Batman’i muhtemelen on yıllar boyunca birkaç yükseltme yaptı.

Daha fazla görüntü gösterilene kadar, yeni Batwing’in Keaton’ın orijinal gemisiyle nasıl karşılaştırıldığını söylemek zor. Batman ’89. Varsayımsal, Flaş film muhtemelen Keaton’ın Batwing’ini çok daha gelişmiş ve hatta daha güçlü olarak gösterecek ve daha fazla hedef almasına izin verecek. Bu, Keaton’ın Batman’inin The Flash ve Supergirl ile nasıl yan yana savaşabildiğini açıklayabilir. Yeni Batwing’in daha uzun mesafelere, hatta uzaya kadar gidebileceği bir noktaya gelmesi şaşırtıcı olmaz. Yeni tasarım kullanışlı olabilir çünkü Flaş film, potansiyel olarak tehditlerden biri olarak General Zod’un dönüşünü görecek.

Flaşta Daha Fazla Yarasa Aracı Görünecek mi?

Michael Keaton Batmobile 1989

Bir örtü altında olmasına rağmen, ilk Flaş teaser görüntüleri, Batmobil’in filmde yer alacağını doğruladı. “Ultimate Batwing” ile benzer bir yükseltilmiş görünüme sahip olup olmayacağı henüz belli değil. Affleck’in Batman’i, Keaton’ın karakteri tarafından kullanılan Bat araçlarına ek olarak yeni bir Batcycle kullanıyor olacak. Fotoğrafları ve videoları şuradan ayarla: Flaş prodüksiyon, Affleck’in DCU versiyonunun bir noktada bir Batcycle ile dolaşacağını ortaya çıkardı. Bu Yarasa araçlarından bazılarının, Flaş film fragmanı, belki de Batcave’in hem içinde hem de dışında.

DAHA: DC’nin Flash Filmi Yeniden Başlatma Hilesi Şimdi Çalışmayacak

Kaynak: Flash film Brezilya/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory