‘The Flash’ Promosyon Posterleri Nefret Dolu Hayranları Besliyor ‘Çirkin’ Kostümlere Şimdiye Kadarki En İyi Bakış

Warner Bros./DC Studios aracılığıyla görüntü FlaşSuper Bowl fragmanı, DC filminin heyecanını öncekinden çok daha fazla artırmaya yetmiş olabilir, bazıları bunun 2023’ün sürpriz en iyi süper kahraman filmi olup olmayacağını merak ediyor, ancak bu, Ezra Miller aracı, nefret edenlerden paçayı kurtarıyor. Uzun bir atışla değil. Aslında, Haziran ayında piyasaya sürülmesine her zamankinden daha fazla yaklaştıkça, hayranlardan […]

‘The Flash’ Promosyon Posterleri Nefret Dolu Hayranları Besliyor ‘Çirkin’ Kostümlere Şimdiye Kadarki En İyi Bakış

Warner Bros./DC Studios aracılığıyla görüntü

FlaşSuper Bowl fragmanı, DC filminin heyecanını öncekinden çok daha fazla artırmaya yetmiş olabilir, bazıları bunun 2023’ün sürpriz en iyi süper kahraman filmi olup olmayacağını merak ediyor, ancak bu, Ezra Miller aracı, nefret edenlerden paçayı kurtarıyor. Uzun bir atışla değil. Aslında, Haziran ayında piyasaya sürülmesine her zamankinden daha fazla yaklaştıkça, hayranlardan giderek daha fazla eleştiri geliyor.

Ve filmin kalitesiyle ilgili son şüphecilik dalgası, Miller’ın Barry Allen, Michael Keaton’ın Batman’i ve Sasha Calle’in Supergirl’ünü vurgulayan bazı yeni tanıtım afişleri sayesinde gerçekleşti. r/DC_Cinematic altdizisinde ilk kez bireysel olarak u/AldebaranTaurove ardından tarafından tek bir düzgün başlıkta yeniden düzenlendi / goku1080’debu posterler bize şu ana kadarki en iyi kostümlerimizi verebilir. Flaşüç merkezi süper kahraman. Ne yazık ki hayranlar onları görmeye dayanamıyor.

Konudaki en çok oy alan yorum her şeyi söylüyor: “Bu filmdeki her şey neden bu kadar çirkin görünüyor?”

Yanıtların büyük çoğunluğu yukarıdaki görüşü tekrarladı ve birçoğu karakterlerin kostümleri hakkında tam olarak neyi sevmediklerini tam olarak belirledi.

Supergirl, pozunun ve duruşunun garipliği bunu dengelese de, çoğunlukla paçayı kurtarıyor.

Scarlet Speedster’ın büyük boy kaskı çoğu kişi için en büyük sorun gibi görünüyor.

Na-na-na-na-na-na-na Thumb-Man!

Bruce’un sarı yardımcı kemeri nereye gitti, ha?

İlk kez değil, insanlar görsel efektlerin filmi hayal kırıklığına uğratacağından korkuyorlar.

Ancak, iyimser bir türün öne sürdüğü gibi, bu posterlerin kötü olması filmin de kötü olacağı anlamına gelmez.

Eğer kendimiz için öğreneceğiz Flaş 16 Haziran’da vizyona girdiğinde korkulduğu kadar çirkin olacak.

Teknory