‘The Flash’ Sadece 10 Gün Sonra 2’ye 1 Biletleriyle Beyaz Bayrak Dalgalıyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü Sinemalarda sadece ikinci haftasonunda boşa dönmeye devam eden çok az şey var. Flaş ellerini kaldırmaktan ve tüm zamanların en büyük gişe bombalarından biri olarak sessizce tarihe geçmekten başka bir şey yapamaz. İşleri bir perspektife oturtmak için, kaybedilen toplam para açısından, tüm sinemadaki en büyük iki başarısızlık Disney’inkidir. isim Ve Uzun Korucu, […]

‘The Flash’ Sadece 10 Gün Sonra 2’ye 1 Biletleriyle Beyaz Bayrak Dalgalıyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Sinemalarda sadece ikinci haftasonunda boşa dönmeye devam eden çok az şey var. Flaş ellerini kaldırmaktan ve tüm zamanların en büyük gişe bombalarından biri olarak sessizce tarihe geçmekten başka bir şey yapamaz.

İşleri bir perspektife oturtmak için, kaybedilen toplam para açısından, tüm sinemadaki en büyük iki başarısızlık Disney’inkidir. isim Ve Uzun Korucu, her biri yaklaşık 200 milyon dolar olan kırmızı renkte sona erdi. Scarlet Speedster’ın ilk solo çıkışı, bu rezil başarısızlıklarla aynı türden bir bütçeye sahip ve günlük kazançları açısından benzer bir yörünge izliyor, bu nedenle, blokta yedinci çembere kabul edilen yeni bir çocuk olabilir. çok yakın gelecekte mali cehennem.

flaş
Warner Bros aracılığıyla

İşler o kadar kötüye gitti ki, büyük ekranda sadece 10 gün oynadıktan sonra Fandango, size iki bilet kazandıracak bir alana bir bedava teklifi yayınladı. Flaş yarı maliyetle, rekor sürede namlunun dibini kazıyan her türden nominal işi canlandırmaya çalışan taktiklerle.

Adil olmak adına, anlaşmanın sınırının çoktan aşıldığı belirtilmelidir, bu yüzden en azından Fandango’nun teklifini kabul eden ve bir arkadaşını yanına getirmeyi seçen bazı insanlar var. Flaş. Bununla birlikte, kanamayı durdurmak için fazla bir şey yapmayacak, özellikle de Andy Muschietti’nin muhteşem süper kahramanının, ikinci sınıfta herhangi bir çizgi roman uyarlamasının gördüğü en dik düşüşü garantileyerek hafta sonunu dördüncü sırada bitirme şansı varken.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory