‘The Flash’ Tüm Bu Spoilerlara Rağmen Hala Bir ‘Gizli Son’ Üzerinde Oturuyor

Warner Bros aracılığıyla Birden fazla şekilde, devam eden çok şey var Flaş iki haftadan kısa bir süre içinde sinemalara gelince. DCU’nun James Gunn ve Peter Safran’ın ellerinde yaklaşan revizyonu, onu büyük ölçüde kanonik olarak gereksiz bir alıştırma haline getirdi – ya da öyle olduğuna inandırıldık – ve herkes, içinde ortaya çıkan şeylerin büyük şemasında nasıl […]

‘The Flash’ Tüm Bu Spoilerlara Rağmen Hala Bir ‘Gizli Son’ Üzerinde Oturuyor

Warner Bros aracılığıyla

Birden fazla şekilde, devam eden çok şey var Flaş iki haftadan kısa bir süre içinde sinemalara gelince.

DCU’nun James Gunn ve Peter Safran’ın ellerinde yaklaşan revizyonu, onu büyük ölçüde kanonik olarak gereksiz bir alıştırma haline getirdi – ya da öyle olduğuna inandırıldık – ve herkes, içinde ortaya çıkan şeylerin büyük şemasında nasıl alakasız görüldüğünü biliyor. uzun vadede Shazam! Tanrıların Öfkesi.

Ayrıca, çizgi roman uyarlamasının büyük bütçeli gişe rekorları kıran bir film olarak ender görülen durumu var ve baş yıldızı tarafından tanıtılmayacak, kuşkusuz bu, Ezra Miller’ın yüksek profilli yasal sorunları ve bu kadar çok ele geçirdikten sonra ilgi odağı dışında kalma arzusu göz önüne alındığında beklendiği gibi. tüm yanlış nedenlerle manşetler.

Flaş
Warner Bros aracılığıyla görüntü

Yönetmen Andy Muschietti, biraz daha fazla heyecan uyandırmak için büyük spoiler vermeye bile başvurdu; seyirciler filmi kendileri görme şansı bulamadan çok önce yapımcı tarafından dünyayı sarsan bir kamera hücresi nedensel olarak ortaya çıktı. ileri taramalar sorunu yalnızca şiddetlendirdi.

Bununla birlikte, işin artıları ve eksileri hakkında onca ayrıntıya rağmen Flaş İnternet bağlantısı olan herkes için bu kadar hazır olan Warner Bros.’un elinde en az bir büyük sürpriz daha var. Buna göre film/news/the-flash-release-ezra-miller-premiere-secret-ending-sequel-1235632040/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilikoyuncular ve ekiple tek başına bir prömiyeri içeren açılış gününden önce promosyon eksikliği, “Miller ile çok az ilgisi var ve ‘gizli sonu’ gizli tutmak için yapıldı.”

Söz konusu daha yakın, şu ana kadar erken erişim gösterilerinin hiçbirinde yer almadı ve spekülasyonlar şüphesiz yaygınlaşacak olsa da, bir zamanlar DCU’nun geleceği ile bir ilgisi olduğu için akıllı para üzerinde olacaktı. Flaş zaman çizelgesini sıfırlar.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory