‘The Flash’ Yıldızı, Warner Bros.’un Zack Snyder’a Davranışından Memnun Değil

Warner Bros aracılığıyla Filmografisi hakkında ne düşündüğünüzden veya DCU’daki bir köşesinin diriltilmesi ve restore edilmesi için devam eden kampanya hakkında ne düşündüğünüzden bağımsız olarak, zack snyder stand-up bir adam gibi görünüyor. Ne de olsa, eski işbirlikçilerinin birçoğunun film yapımcısı için en yüksek övgüden başka bir şeye sahip olmaması bir tesadüf olamaz, birçoğu defalarca onun birlikte […]

‘The Flash’ Yıldızı, Warner Bros.’un Zack Snyder’a Davranışından Memnun Değil

Warner Bros aracılığıyla

Filmografisi hakkında ne düşündüğünüzden veya DCU’daki bir köşesinin diriltilmesi ve restore edilmesi için devam eden kampanya hakkında ne düşündüğünüzden bağımsız olarak, zack snyder stand-up bir adam gibi görünüyor.

Ne de olsa, eski işbirlikçilerinin birçoğunun film yapımcısı için en yüksek övgüden başka bir şeye sahip olmaması bir tesadüf olamaz, birçoğu defalarca onun birlikte çalışmanın tam ve mutlak bir neşesinden başka bir şey olmadığını belirtiyor. Sonuç olarak, bazı SnyderVerse gazileri, onun yokluğunda süper kahraman sanal alanına dönme konusunda haklı olarak endişeliydi ve bunlardan biri Michael Shannon.

birincil antagonisti Güçlü adam franchise’a geri döner Flaş – ama bir röportajda açıkladığı gibi Gösteriş Fuarı – başlangıçta çok yönlü gişe rekorları kıran film kavramıyla kafası karışmakla kalmadı, aynı zamanda Warner Bros. tarafından kendisine yapılan muameleden sonra Snyder’ın onayı olmadan bunu yapmazdı. Adalet Ligi fiyasko

The Flash'ta Süper Kız rolünde Sasha Calle
Warner Bros aracılığıyla ekran kaydı

“Zack’in başına gelenler beni çok üzdü. Adalet Ligi ve tüm bunlar. Bana doğru gelmedi. Şimdi muhtemelen bu hikayenin tüm yönlerini bilmediğimi biliyorum ve muhtemelen çenemi kapalı tutmalıyım ama dediğim gibi, Zack’i gerçekten, gerçekten, gerçekten seviyorum ve bu fırsatı gerçekten takdir ediyorum.

Ama sonra Andy ile konuştum. [Muschietti], aynı zamanda hoş bir adam ve çok, çok yaratıcı ve eğlenceli ve ben de ‘Hey, biliyorsun, Zack’in onayı olmadan bunu yapmak gerçekten garip gelir’ dedim. Yani, ben onu alana kadar, sadece beklemen gerekecek.’ Bu yüzden Zack’e ulaştım ve beni kutsadı ve ‘Sorun değil’ dedi. Bunu yapabilirsin.’ Ve bunu takdir ediyorum ve sonra evet dedim.

Snyder ile gayet iyi görünüyor Flaş – daha sadık destekçilerinin çoğu kesinlikle öyle olmasa bile – ama yine de Netflix’te yapacak çok işi var ve Rebel Moon bu yıl içinde uzun soluklu bir animasyon dizisi olarak yayınlanmaya hazırlanıyor. Tanrıların alacakaranlığı da büyük bir adım atıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow