“The Flash’ın Dijital Sürümü, Gişe Başarısızlığından Sonra Yeni Bir Dalga Dalgası Getiriyor”

FlaşBüyük ekrandan televizyon ekranlarımıza şüpheli bir şekilde hızla geçerken ‘in itibarı bocalamaya devam ediyor. Şimdi tarihin en kötü süper kahraman gişe bombalarından biri olarak kabul edilen Ezra Miller’ın oynadığı macera, 200 milyon dolarlık prodüksiyon bütçesini zar zor aştı ve sinemaya çıkışından sadece bir ay sonra bu hafta küçük düşürücü bir şekilde dijitale düştü. Şaşırtıcı olmayan […]

“The Flash’ın Dijital Sürümü, Gişe Başarısızlığından Sonra Yeni Bir Dalga Dalgası Getiriyor”

FlaşBüyük ekrandan televizyon ekranlarımıza şüpheli bir şekilde hızla geçerken ‘in itibarı bocalamaya devam ediyor. Şimdi tarihin en kötü süper kahraman gişe bombalarından biri olarak kabul edilen Ezra Miller’ın oynadığı macera, 200 milyon dolarlık prodüksiyon bütçesini zar zor aştı ve sinemaya çıkışından sadece bir ay sonra bu hafta küçük düşürücü bir şekilde dijitale düştü.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Flaşadlı kötü şöhretli CGI, Twitter’daki eleştirmenlerin yoğun bir odak noktasıydı. Bu, artık hayatta bile olmayan bazı aktörlerin bir dizi kamera hücresini içerir.

Başka bir rezil sahne, The Flash’ın bir bebeği mikrodalgaya koymasını içeriyordu çünkü geçen yıl iyi tat çok.

Bir yorumcu karşılaştırmaya bile cesaret etti Flaş her şeyin “Josstice Ligi” ne olumsuz.

Öte yandan, filmdeki acımasız bir ölüm sahnesinin bir hayranı gibi, herkes topyekün bir nefretçi değildi.

Ve gelecekten bir yönetmen kamera hücresini kim takdir edemez? Batman: Cesur ve Cesur helmer andy muscheitti?

film ayrıca Twitter’daki sıradan sinemaseverlerden çok sayıda 7/10 aldı ve bir yorumcu, kat ettiğiniz mesafenin kaynak materyal hakkındaki bilginize bağlı olarak değişebileceğini belirtti.

YouTuber Quinton İncelemeleri ayrıca, Ebeveyn Tuzağı-aynı aktör tarafından canlandırılan iki ana karakterin ekrandaki kopyası gibi, önemli bir kaynak olabilir. Flaşgenel sorunları.

Kaçınılmaz olarak, birçok kişi, son birkaç yılda iddia edilen suç çılgınlığı nedeniyle bir çekişme kaynağı olarak Miller’a işaret etti.

için otopsi Flaş muhtemelen önümüzdeki yıllarda tartışılacaktır. Bununla birlikte, umarım, iyi karşılanan bir süper kahraman filmiyle yeni çıkan DC Studios Eş CEO’su James Gunn’ın uygulamalı deneyimi. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3DC Evrenini gelecekteki filmlerle doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olabilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow