The Last Of Us Bölüm 1 – En İyi Beceriler

Dışarısı zorlu bir dünya The Last of Us Bölüm 1'de. Elverişsiz arazi, sizden bir ısırık almak isteyen cordyceps bulaşmış zombiler ve bölgelerini korumak için her şeyi yapacak insanları leş yiyip bitiren insanlar arasında, yapmanız gereken h...

The Last Of Us Bölüm 1 – En İyi Beceriler

Dışarısı zorlu bir dünya The Last of Us Bölüm 1'de. Elverişsiz arazi, sizden bir ısırık almak isteyen cordyceps bulaşmış zombiler ve bölgelerini korumak için her şeyi yapacak insanları leş yiyip bitiren insanlar arasında, yapmanız gereken her şey Joel ve Ellie'yi yolculuklarının sonuna güvenle getirin, birkaç seçim becerisi dahil.

Neyse ki, The Last of Us Bölüm 1, denemelerinizi çok daha kolaylaştıran Ek öğeler içeriyor. Takviyeler, Joel'in Becerilerini yükseltmenize izin vererek hayatta kalma oranınızı önemli ölçüde artırır.

The Last of Us Bölüm 1'de ilk seçeceğiniz en iyi Beceriler konusunda size yol göstererek önünüzdeki yolculuğa mümkün olduğunca hazır hale getireceğiz.

DAHA FAZLA OKUYUN: The Last of Us 1. Bölüm Silah Yükseltmeleri 

The Last of Us Bölüm 1 En İyi Beceriler – Maksimum Sağlık 

The Last of Us Part 1'de ekstra sağlığa sahip olmaktan memnun olmayacağınız bir durum yok. Görünüşte en sakin ortamlarda bile, virüslü tehdidin her yerde gizlenebileceğini bilirsiniz.

Joel ve Ellie'nin hayatta kalma oranlarını artırmak için mümkün olduğunca fazla sağlığa sahip olmak isteyeceksiniz. Maksimum Sağlık yükseltmesini seçmek, düşmeden önce mermilerden, virüslülerden veya Joel'i yere sermek isteyen herhangi bir şeyden daha fazla hasar almanızı sağlar.

Ayrıca, Maksimum Sağlık iki kez yükseltilebilir. Her iki yükseltmeyi de almak kesinlikle gerekli olmasa da, yine de şiddetle tavsiye edilir. Bir yükseltmenin sizin için yeterli olduğuna karar verseniz bile, bu ekstra sağlık büyük olasılıkla sizi hayatta tutma işini yapacaktır.

Shiv Ustası 

Shiv Master, sizi parçalayan bir Clicker ile başka bir gün savaşmak için yaşamak arasındaki fark olabilir. Bu beceriyi seçmek için daha ne teşviğe ihtiyacınız olabilir?

Shiv ustası, sizi alt etmeye çalıştıklarında tıklayanları anında savuşturmak için Shiv öğesini kullanmanıza olanak tanır. Kolayca ani bir ölüm olabilecek şey, çabucak atlatılır ve size kaçma ve yeniden konumlanma şansı verir.

Bu beceriyi iki kez yükseltirseniz Shiv, Clicker ile savaşırken kırılmaz. Bu, her zaman elinizde bir Shiv'e sahip olmanızı daha olası kılar.bir Clicker tarafından pusuya düşürüldüğünde.

Bu Beceri yükseltmesi, bir Maksimum Sağlık yükseltmesi kadar evrensel olarak yararlı olmayabilir, ancak bir Clicker'a her düştüğünüzde bunun için son derece müteşekkir olacaksınız. The Last of Us Bölüm 1'de enfeksiyonun ne kadar yayıldığı göz önüne alındığında, bu beklediğinizden daha sık gerçekleşecek.

Dinleme Modu Mesafesi 

The Last of Us Part 1'deki zamanınızın büyük çoğunluğunda, düşmanları terk ederek biçmeyeceksiniz. Joel ve Ellie, bu aşırı büyümüş Amerika'ya yaptıkları yolculukta neredeyse her zaman sayıca üstün ve rakipsizdir. Yavaş, metodik hareket anahtardır. Planlama, gizlilik ve doğru zamanda hareket etme sizi hayatta tutacaktır.

Sonuç olarak, Dinleme Modu Mesafesi, savaş yeteneklerinizi geliştirmekten çok daha değerli bir beceridir. Bu yükseltme, düşmanlarınızı çok daha uzak bir mesafeden takip etmenizi sağlayarak şaşırmanızı veya düşman devriyeleri arasında sıkışıp kalmanızı önler.

The Last of Us Bölüm 1'de Tıklayıcıların yakınında olmak istemezsiniz. Bu virüslü düşmanlar neredeyse anında sizi delip geçecekler. Ancak ayırt edici tıklama sesleri onları ele verir ve Dinleme Modu Mesafesi yükseltmeleri, bölgede bir tıklayıcı olduğunda her zaman tetikte olmanızı sağlar.

The Last Of Us Part 1, cephaneliğinizi yamalamak ve geliştirmek için birçok Silah Yükseltmesi ile birlikte gelir, ancak bu Beceri Yükseltmeleri, silahsız ve sayıca az olduğunuzda bile hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır. Bu oyun güce değil, hayatta kalmaya öncelik vermekle ilgili ve bu yükseltmeler tam da bunu yapmanıza yardımcı oluyor.