The Mandalorian 3. Sezon sonunda bir çıkış tarihi var: Bildiğimiz her şey

Mandalorian şimdi neredeyse iki yaşında ve o zamanlar Disney Plus için büyük bir hit oldu. Hatta En İyi Drama Dizisi dalında Emmy Ödülü’ne iki kez aday gösterildi. Hayranları tarafından daha çok “Bebek Yoda” olarak bilinen Güç kullanan bir yaratık olan Grogu’nun birdenbire koruyucusu haline gelen, kendine özgü bir zırh takımına sahip bir ödül avcısı olan […]

The Mandalorian 3. Sezon sonunda bir çıkış tarihi var: Bildiğimiz her şey

Mandalorian şimdi neredeyse iki yaşında ve o zamanlar Disney Plus için büyük bir hit oldu. Hatta En İyi Drama Dizisi dalında Emmy Ödülü’ne iki kez aday gösterildi. Hayranları tarafından daha çok “Bebek Yoda” olarak bilinen Güç kullanan bir yaratık olan Grogu’nun birdenbire koruyucusu haline gelen, kendine özgü bir zırh takımına sahip bir ödül avcısı olan başlık karakterinin maceralarını takip ettik. İki sezon tamamlandı, Mandalorian 3. sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyor olabilirsiniz. İyi soru. The Mandalorian 3. sezon hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

Gösteriyi henüz görmedin mi? Aşağıdaki bağlantıdan Disney Plus’a kaydolabilir ve ilk iki sezonu izleyebilirsiniz:

Disney Plus komedi filmleri bölümü Stok ImajDisney Plus paketi

The Mandalorian 3. sezon ne zaman başlayacak?

Disney’in sahip olduğu ilan edildi The Mandalorian’ın 3. sezonu 1 Mart 2023’te başlayacak. 29 Mart 2022’de aktör ve yönetmen Carl Weathers Twitter beslemesinde onaylıyor gibiydi o 3. sezonun prodüksiyonu sona ermişti. Bir önceki yayın penceresinin Şubat 2023’te olması beklendiği için gösteri biraz ertelendi. Bununla birlikte, Mart çıkış tarihi şimdi onaylandı ve Disney Plus büyük olasılıkla bunu değiştirmeyecek.

Üçüncü sezonda kim olacak?

Uyarı: Sönümüzdeki gösteri için poilers. Yalnızca 2. sezona kendinizi kaptırıp bitirdiyseniz okumaya devam edin!

Dizinin ilk iki sezonunda baş karakteri oynayan Pedro Pascal, şu anda HBO’nun The Last of Us video oyununun yakında çıkacak olan dizi uyarlamasında baş karakter olarak çalışıyor. The Mandalorian’ı önümüzdeki sezonda takım elbise giyen başka bir kişi tarafından oynanması ve Pascal’ın sadece karakterin sesini yapması muhtemel. İlk iki sezonda sadece üç kez bize yüzünü göstermek için kaskını çıkardı. Muhtemelen üçüncü sezonda da böyle olmaya devam edecek, Pascal kendini çok nadiren kasksız gösteriyor.

The Mandalorian 2. Sezon Yayın Fragmanı Ekran Görüntüsü

The Mandalorian’ın yoldaşı Grogu ne olacak? İkinci sezonun sonunda, Güç güçlerini kullanmayı öğrenmek için Luke Skywalker’a katılmak için arkadaşını ve koruyucusunu terk ettiğini görüyoruz. “Baby Yoda”yı bir daha göremeyeceğimize inanmak zor, bu yüzden onun 3. sezonun bir parçası olmasını bekliyoruz.

Ayrıca ödül avcısı lonca şefi Greef Karga (Carl Weathers) ve kötü İmparatorluk Moff Gideon (Giancarlo Esposito) gibi karakterlerin üçüncü sezonda da boy göstermesini bekliyoruz. Geri dönmeyecek bir karakter de paralı asker Cara Dune. Disney ve Lucasfilm, karakterin canlandırıcısı aktör Gina Carano’nun tartışmalı Twitter mesajlarından memnun değildi ve onun geri dönmeyeceğini kamuoyuna duyurdu.

The Mandalorian 3. sezon ne hakkında olacak?

Disney Plus, The Mandalorian 3. sezonunun ilk fragmanını Eylül 2022’de yayınladı. Görüntüler, Mando ve Grogu’nun küçük yeşil çocuğa karşı daha babacan bir rol üstlendiği geleceği için sırada ne olduğunu gösteriyor.

Fragmanın yanı sıra, son Disney Plus spin-off dizisi The Book of Boba Fett’ten bazı ipuçları aldık. Temuera Morrison, aynı zamanda Mandalorian zırhı giyen bir ödül avcısı olan Boba Fett’i ve Ming-Na Wen, ortağı Fennec Shand’ı oynuyor.

boba fett'in kitabı logo uzun boylu 169

Her ikisi de The Mandalorian’ın ikinci sezonunda yer aldı. Sezonun son bölümünün post-credits sahnesinde, Boba’nın Jabba The Hutt’ın eski teğmeni Bib Fortuna’ya Jabba’nın Tattoine’deki sarayında suikast düzenlediğini görüyoruz. dizi, Boba Fett’in Jabba’nın organizasyonunu nasıl devralmaya çalıştığını gösterdi.

Burada bozmayacağımız bu dizideki hikayelere dayanan bu dizi, The Mandalorian hayranları için vazgeçilmezdir. Gerçekten diziyi hemen izlemelisiniz.

The Mandalorian 3. sezon hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz bu kadar. Daha fazla bilgi ortaya çıktığında bu gönderiyi güncelleyeceğiz.


The Mandalorian 3. Sezon sonunda bir çıkış tarihi var: Bildiğimiz her şey

Teknory