TicWatch Pro 5 rekor düşük fiyatına düştü (105 $ indirim)

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi Kara Cuma satışlarında TicWatch Pro 5 fırsatını kaçırdığınız için affedilirsiniz. Kasım ayının büyük bölümünde üst düzey markalara ait donanımların çoğu satıştayken, etkileyici akıllı saat yalnızca tek bir gün boyunca satışa sunuldu. Ancak artık perakende satış fiyatından 105 $ indirim yapan sayfadaki Amazon kuponu sayesinde giyilebilir cihazı bu mükemmel fiyata bir […]

TicWatch Pro 5 rekor düşük fiyatına düştü (105 $ indirim)

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

Kara Cuma satışlarında TicWatch Pro 5 fırsatını kaçırdığınız için affedilirsiniz. Kasım ayının büyük bölümünde üst düzey markalara ait donanımların çoğu satıştayken, etkileyici akıllı saat yalnızca tek bir gün boyunca satışa sunuldu. Ancak artık perakende satış fiyatından 105 $ indirim yapan sayfadaki Amazon kuponu sayesinde giyilebilir cihazı bu mükemmel fiyata bir kez daha alma şansınız var.

Mobvoi TicWatch Pro 5 244,99 $ (105 $ indirim)

Mobvoi saatleri geçmişte biraz rastlantısaldı ama bu 2023 modeli buradaki uzmanları etkiledi. Android Otoritesi, incelememizde takdire şayan bir 5 üzerinden 4 puan aldı. Yeni yılda ulaşmanız gereken fitness hedefleriniz varsa, fitness odaklı bu saat, rekor düşük fiyatıyla mükemmel bir tatil satın alımı olabilir.

Bu saat, güçlü performans sağlayan Qualcomm Snapdragon W5 Plus Gen 1 yonga seti ile giyilebilir dünyada bir güç merkezidir. 1,3 inç AMOLED ekranı görsel bir ziyafettir ve yenilikçi çift ekran teknolojisi verimliliğini artırır. İşlem gücü, 2 GB RAM ve 32 GB cömert dahili depolama ile tamamlanıyor. Dayanıklılık, tasarımının bir diğer önemli özelliğidir ve 5ATM suya dayanıklılığı ve MIL-STD-810H standardına uygunluğu ile kanıtlanmıştır.

Sağlık ve fitness tutkunları, TicWatch Pro 5’in kapsamlı izleme özelliklerini takdir edeceklerdir. 100’den fazla farklı egzersiz modu, ayrıntılı uyku takibi ve kalp atış hızı takibi sunarak çok çeşitli fitness ihtiyaçlarını karşılar. Aynı zamanda Mobvoi serisinde Wear OS 3.5 ile kutudan çıkan ilk saattir.

Bu Amazon kupon fırsatlarının çok hızlı ve önceden haber vermeden gelip gittiği biliniyor, bu nedenle ilginizi çekiyorsa bu anlaşmayı dikkate almayın. Yukarıdaki widget sizi ona götürür.

TicWatch Pro 5 rekor düşük fiyatına düştü (105 $ indirim)

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow