TikTok’ta AI Yıllığı trendi nasıl yapılır?

7 Ekim 2023 17:04 Selena Gomez’in kız kardeşi TikTok’ta North West’e katıldı TikTok’un 90’lardaki yapay zeka lise fotoğraf trendi hızla hakim olmaya başlıyor. İşte nasıl yapılacağı ve hangi uygulamanın kullanılacağı. TikTok’ta başka bir yapay zeka fotoğraf trendi başladı ve bu sefer kullanıcılara 90’lı yıllarda lise yıllığı fotoğrafları için poz verirken nasıl görüneceklerini gösteriyor. AI Yıllığı […]

TikTok’ta AI Yıllığı trendi nasıl yapılır?

7 Ekim 2023 17:04

Selena Gomez’in kız kardeşi TikTok’ta North West’e katıldı

TikTok’un 90’lardaki yapay zeka lise fotoğraf trendi hızla hakim olmaya başlıyor. İşte nasıl yapılacağı ve hangi uygulamanın kullanılacağı.

TikTok’ta başka bir yapay zeka fotoğraf trendi başladı ve bu sefer kullanıcılara 90’lı yıllarda lise yıllığı fotoğrafları için poz verirken nasıl görüneceklerini gösteriyor.

AI Yıllığı trendi (diğer adıyla ’90’lar Yıllığı’ trendi), dört farklı lise estetiği seçeneğiyle kullanıcıların kendilerini 1990’lardaki öğrenciler olarak görmelerine olanak tanır: Popüler, sportif, akıllı ve grunge.

İçerik oluşturucuların fotoğraflarını paylaşmasıyla bu trend TikTok’ta hızla yayılmaya başlıyor, bu nedenle ünlülerin sosyal medyayı kendi versiyonlarıyla doldurması an meselesi. (Keke Palmer’ın resimleri? Bakarlar Bu yüzden iyi.)

EPIK uygulamasında bulabileceğiniz yapay zeka hizmeti, kullanıcılara kendi gerçek fotoğraflarına dayalı olarak oluşturulmuş 60 görsel sağlıyor. Peki bunu gerçekte nasıl yapıyorsunuz? İşte uygulamada mükemmel AI Yıllığı fotoğraflarının nasıl oluşturulacağına dair adım adım bir özet.

TikTok’ta AI lise yıllığı trendi nasıl yapılır?

AI Yıllığı trendi: İşte bunu nasıl yapacağınız ve indirmeniz gereken uygulama

AI Yıllığı trendi: İşte bunu nasıl yapacağınız ve indirmeniz gereken uygulama.

Resim: Rebecca Sapp/Getty Images for The Recording Academy, @kekepalmer, Instagram aracılığıyla


Benzerliğinizi bir yapay zeka programıyla paylaşma konusunda rahatsanız o zaman EPIC uygulaması trendi yapmak için. Maalesef hizmet ücretsiz değil. 90’ların Yıllığı görsellerinizi oluşturup indirebilmek için bir ücret ödemeniz gerekecek.

EPIK uygulamasını kullanarak TikTok AI Yıllığı trendinin nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin adım adım kılavuz:

  1. Uygulamayı açın ve ana sayfadaki ‘AI Yıllığı’ seçeneğini seçin.
  2. Uygulamaya bir avuç selfie yükleyin; önerilen miktar, çeşitli ifadeler, açılar ve arka planlarla birlikte 8-12 arasındadır. Görselleriniz ne kadar net ve kaliteli olursa, oluşturulan sonuçlar da o kadar iyi olur.
  3. Ödeme seçeneğinizi seçin: Standart 24 saate kadar sürer, Express ise fotoğraflarınızı 2 saat içinde hazır hale getirir.
  4. ‘Yıllık Resimleri Oluştur’a dokunun ve bunlar oluşturulana kadar bekleyin. (İndirmeniz ve kaydetmeniz için 60 görsel oluşturulacaktır.)
  5. Uygulamanıza girdikten sonra bunları filtreler ve arka planlarla düzenleyebileceksiniz.
  6. Seçiminizden memnun kaldığınızda, son seçimlerinizi fotoğraf ve video olarak kaydetmek için ‘İşlem’e dokunun.

Uygulama ve halihazırda bu trendi uygulayan kullanıcılar, yeni kullanıcıları mümkün olan en net ve en iyi fotoğrafları göndermeye teşvik etti çünkü görüntüler kötü çıkarsa yeniden oluşturamazsınız. Tüm süreci tekrarlamanız ve tekrar ödeme yapmanız gerekecek.

Kullanıcılar, hizmeti kullanan kişi yoğunluğundan dolayı da kısa bir gecikme yaşayabilir.

Daha fazla TikTok haberini buradan okuyun:

Ashnikko ‘Weedkiller’ Parçasını Parça Parça Ayırıyor | Albümün Yapılışı

Teknory